@Bumsen,ba să uiți!

  • Dacă ești prelungirea lui Bum,cu aceleași plecăciuni către Băsescu și ”U”nu poți să înțelegi distanța de la a crede că faci schimbare,la a fi și mai parșiv decât psd-iștii. Eu,care nu am fost pcrist,m-am dus sincer către USL,după împleticitele mișcări făcute de pcriiști Băsescu și umilul Boc!De ce?Pentru că nu era vina bugetarilor pentru proasta conducere a țării și a idioatelor măsuri din 2010.Tocmai când o mulțime de lideri portocalii,se îmbogățeau în nesimțire,ori,fiind cu mâna în bani,făceau JAF! Așa că a fost necesar USL,pentru a demasca și tendința permanentă de a acapara putere a PSD cu sorginte comunistă și merele putrede din PNL.Dar și trezirea unor membrii PDL,care vor să facă politică națională de dreapta! Activiștii de scandal ai perechii celebre,care deja atacă numele Johannis,li se poate întâmpla să li se dea de furcă pentru soarta lor.Pe a românilor și pe a țării,nu au știut să o gestioneze. Pe final,dacă Băsescu nu ar fi fost înconjurat de multe nulități și lacomi de averi,ar fi putut face cu mult mai mult pentru țară.E băiat deștept,dar pentru ce urmează,nu mai corespunde! Dați 1(unu),e nota celor care nu pricep că în slujba țării,nu ești sluga celui care te plătește...

    la Stire: Cum a petrecut Basescu la berarie dupa ce a plecat de la Cotroceni (Galerie foto)
    Fostul presedinte al Romaniei Traian Basescu a mers, duminica, imediat dupa ce a predat stafeta lui Klaus Iohannis la Cotroceni, la o cunoscuta berarie din parcul Herastrau din Bucuresti, unde a petrecut alaturi de Elena Udrea si alti oameni importanti di...
0 comentarii