Intrari recente

  • Noua emisiune

    Să fie într-un ceas bun

    la Stire: Mihai Gainusa: N-am vrut sa fac o tabara sau un razboi
    Mihai Gainusa, care a parasit de curand echipa "Cronica Carcosasilor", a declarat ca atunci cand a anuntat ca isi da demisia nu a atras pe nimeni dupa el. De asemenea, el a adaugat ca cei care i s-au alaturat pentru noua emisiune au facut-o din proprie in...
  • Zăvoranca şi ... marmota

    "Oana Zavoranu ... a picat testul cu detectorul de minciuni. Acest lucru a fost pus pe seama unor medicamente." Daaaaa, şi marmota ... Măruţă are dreptate, dar Pepe e angajat la A1, unde e atacat. Nu e prima oară când cei de la A1 se iau de vedetele lor ...

    la Stire: Oana Zavoranu il ataca pe Pepe, dar alta persoana publica il apara
    In timp ce Oana Zavoranu il ataca pe Pepe in diferite emisiuni, Catalin Maruta are in apararea artistului si spune ca acesta este un om deosebit. "Daca mi-ar sta in puteri, as face in asa fel, incat toti romanii sa-l cunoasca personal pe artistul si, m...
  • Prea sincer

    Păi jiji în ziua depermisie nu doar că "alerga si sărea de colo-colo mai vioi ca niciodata", dar chiar a declarat că a purtat gulerul ca să impresioneze judecătorii. Link: http://www.ziare.com/becali/inchisoare/gigi-becali-face-dezvaluiri-am-stat-cu-gulerul-la-gat-ca-sa-impresionez-judecatorul-129...

    la Stire: Medicul care a dat aviz negativ expertizei lui Becali, reclamat la Parchet
    Seful Serviciului de Medicina Legala (SML) Constanta, Mihai Onciu, a fost reclamat la Parchet dupa ce a dat aviz negativ expertizei medicale din dosarul lui Gigi Becali. Reclamatia a fost depusa de Consiliul Superior de Medicina Legala (CSML), care il ...
  • Păcat

    Că aceste fapte fac parte din cotidian, în loc să fie excepţii.

    la Stire: O campioana europeana, la un pas sa-si piarda casa: Aceasta tara nu-ti da nimic!
    Una dintre cele mai de succes sportive ale Romaniei din ultimii ani risca sa ramana pe strazi. Dolce Sport prezinta povestea dureroasa a unei campioanei europene a Romaniei, crescuta intr-un orfelinat si care acum se bate pentru a nu-i fi luata casa. ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    O mică greşeală

    Am votat maxim comentariul tău, dar cred că ai o mică greşeală: "echipele de jucatori au muncit din greu 4 ani de zile in calificari" Cred că e vorba de 2 ani, chiar dacă perioada dintre 2 CM este de 4 ani, peste 2 ani are loc Campionatul European, în aceşti 2 ani fiind calificările.

    la Stire: Zi scandaloasa la Cupa Mondiala: arbitrii s-au facut de ras
    Greselile de arbitraj au continuat si in a doua zi de la Cupa Mondiala. Partidele Mexic - Camerun si Spania - Olanda au fost presarate cu greseli de arbitraj, la fel cum s-a intamplat si in confruntarea dintre Brazilia si Croatia. Mexicanii au fost ...
  • Pt mine

    Asta spune mult: "Acesta e felul meu de a da inapoi ceva comunitatii si pentru a ma distra". Ciudată distracţie ...

    la Stire: Gaseste plicul cu bani - jocul unui filantrop creeaza haos
    Soarele nu a fost la fel de puternic in sudul Californiei, in acest weekend, dar, pe o anumita fasie a plajei Hermosa, de langa Los Angeles, s-a inregistrat o aglomeratie neobisnuita. Cei de pe plaja nu erau surferi sau amatori de soare, ci cautatori de c...
  • Mă bucur

    Când citesc şi de bine despre ceva produs în ţara noastră. Felicitări firmei producătoare şi militarilor ce sunt bine instruiţi !

    la Stire: Tancuri romanesti lupta in Germania - le-au invins pe cele americane
    Pentru prima oara dupa Al Doilea Razboi Mondial, tancuri fabricate in Romania au trecut granitele si au ajuns in Germania, unde participa la exercitii militare, alaturi de cele mai performante masinarii de razboi din 14 state. In timpul antrenamentelor...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Victimă colaterală

    Uite unde se ajunge atunci când te aliezi cu cine nu trebuie. Mă refer la relaţia dintre Baci şi fraţii becali

    la Stire: A murit tatal lui Gica Popescu
    Constantin Popescu, tatal lui Gica Popescu, a murit, marti dimineata, la varsta de 71 de ani. Primele informatii arata ca tatal lui Gica Popescu a murit in urma unui infarct, acesta fiind gasit de catre un nepot al sau. Tatal lui Gica Popescu avea 7...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Uite şi link-ul

    http://www.ziare.com/bmw/romania/cum-a-dovedit-un-hot-roman-din-italia-ca-bmw-x6-incape-cu-totul-intr-o-duba-foto-1298400

    la Stire: Cum a inghesuit un roman o masina furata intr-o duba (Foto)
    Un roman a furat o masina de lux din Italia si a reusit sa o treaca pestre granita intr-un mod cel putin inedit. Barbatul a furat un BMW X6 pe care l-a bagat intr-o duba marca Mercedes Sprinter, astfel incat sa il poata aduce in Romania, transmite Car ...
  • Şi totuşi ...

    Cum de este datată cu anul 1989, când de fapt a fost realizată cu muuuuuuult înainte ???

    la Stire: Descoperire incredibila in Spania: Unde a ajuns o opera confiscata de nazisti
    Autoritatile spaniole au reusit sa gaseasca o pictura confiscata de nazisti in timpul ocuparii Olandei si ascunsa de un spaniol intr-o banca. Agentii unei institutii de colectare a taxelor din Spania, Agentia Tributaria, au facut anuntul uimitoarei des...