Intrari recente

  • VREAU SA TRAIESC INTR-O TARA NORMALA!

    http://www.petitieonline.ro/petitie/semnaturi/opriti_fraudarea_alegerilor-p57394054-pg190.html

    la Stire: Videanu despre fraudarea alegerilor: Nimeni nu e cruce de inchinat
    Prim-vicepresedintele PD-L Adriean Videanu sustine ca partidul sau priveste relaxat plangerea PSD la Curtea Constitutionala privind fraudarea alegerilor, convins fiind ca desi demersul de constatare este unul corect, argumentele sunt absolut de necrezut. ...
  • RUSINE!!!!

    http://www.petitieonline.ro/petitie/semnaturi/opriti_fraudarea_alegerilor-p57394054-pg190.html

    la Stire: Jocul cu focul fraudarii
    PSD se joaca cu focul fraudarii si, daca nu este blindat cu probe de maxima gravitate, ar putea sa-si friga degetele pentru ca expune Romania unei situatii extrem de delicate. Pana la anularea scrutinului trebuie parcurse cateva etape esentiale si juri...
  • 0

    Si eu il votez pe Andrei Petrescu, candidatul PNL la Primaria sectorului 4. M-am saturat de atata portocaliu. Bineinteles ca la Primaria Capitalei il votez pe Ludovic Orban, tot candidatul PNL.

    la Stire: PD-L neaga ca ar organiza vreun concert in Parcul Tineretului
    Partidul Democrat-Liberal si candidatul sau la Primaria Sectorului 4, Radu Silaghi, informeaza ca formatiunea politica nu organizeaza duminica niciun concert in Parcul Tineretului, se arata intr-un comunicat remis Ziare.com. "Partidul Democrat-Liberal ...
  • VOTATI LUDOVIC ORBAN!

    DE CE LUDOVIC ORBAN PRIMAR GENERAL : - traieste ca un bucurestean obisnuit in Balta Alba intr-un apartament de patru camere la bloc - are cea mai mare experienta in administratie publica dintre toti candidatii - nu a fost implicat in scandaluri de coruptie - este un om cinstit care intotdeauna si-a...

    la Stire: Liberalii au slogan: Ludovic Orban pune Bucurestiul pe roate!
    Liberalii vor lansa sloganul candidatului PNL la Primaria Capitalei abia peste cateva zile, desi campania electorala a inceput oficial inca de vineri, informeaza NewsIn. "Ludovic Orban pune Bucurestiul pe roate!" va fi deviza liberalilor in lupta electora...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    0

    INVATA SA SCRII CORECT GRAMATICAL SI APOI MAI DISCUTAM!

    la Stire: Liberalii au slogan: Ludovic Orban pune Bucurestiul pe roate!
    Liberalii vor lansa sloganul candidatului PNL la Primaria Capitalei abia peste cateva zile, desi campania electorala a inceput oficial inca de vineri, informeaza NewsIn. "Ludovic Orban pune Bucurestiul pe roate!" va fi deviza liberalilor in lupta electora...
  • 0

    MIE MI SE PARE CA MESAJUL DOMNULUI ORBAN ESTE FOARTE BUN! SPUNE ADEVARUL!

    la Stire: Aritmetica la vot: pulanul, pixul si creierul intr-un clip subliminal (VIDEO)
    Campanie mai bizara ca anul acesta nu am mai vazut. Mesajele sunt fie confuze, fie extrem de agresive. Iar cele mai mari bugete s-au dus pe afisele, clipurile si banner-ele aiuristice ale candidatilor la Primaria Capitalei. Daca Gusa ne indeamna din pa...
  • RUSINE!!!! ASTA NU E PRESEDINTE!

    BASESCU AR TREBUI SUSPENDAT DIN NOU! SUNT SIGURA CA DE ACEASTA DATA ROMANII AR VOTA PENTRU DEMITEREA LUI!

    la Stire: Norica Nicolai: Afirmatiile lui Basescu despre CCR sunt pur electorale
    Vicepresedintele PNL Norica Nicolai a declarat, marti, ca acuzatiile presedintelui Traian Basescu la adresa unei decizii a CCR luate cu ceva timp in urma demonstreaza ca seful statului a inceput campania electorala, relateaza NewsIn. "Decizia CCR este ...
  • PLAGIAT!!!!!

    Oare domnul Blaga intelege aceste proiecte sau doar se "inspira" din ceea ce spun ceilalti candidati? Parca l-am auzit de curand pe domnul Orban vorbind despre aceste proiecte. Spre deosebire de acest BULDOG PLAGIATOR, domnul Orban explica mult mai bine si se vedea foarte clar ca stie despre ce este...

    la Stire: Blaga promite 100.000 de locuri de parcare (VIDEO)
    Vasile Blaga a prezentat, luni, un scurt program electoral, promitand bucurestenilor ca problemele legate de trafic, parcari, canalizare si spatii verzi se vor rezolva pana in 2011. El a precizat ca obiectivele pe care le propune au termene precise de rea...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    0

    Cred ca este foarte greu pentru voi sa intelegeti acest mesaj. Probabil ca sunteti foarte multumiti de felul in care a reusit Vanghelie sa distruga sectorul 5 in cele 2 mandate. VOTATI CRISTIAN BANU ! SALVATI SECTORUL 5 !

    la Stire: Alegatorul roman, luat in balon cu sexul, elefantul si oaia
    Cum romanul este interesat de alegerile locale putin spre deloc, candidatii ar face orice ca sa atraga atentia asupra persoanei si proiectelor lor. Mai ales cei cotati prost in sondaje sau cei care au un contracandidat bine cunoscut fac tot posibilul ca s...
  • ORBAN PRIMAR!

    DE CE LUDOVIC ORBAN PRIMAR GENERAL : - traieste ca un bucurestean obisnuit in Balta Alba intr-un apartament de patru camere la bloc - are cea mai mare experienta in administratie publica dintre toti candidatii - nu a fost implicat in scandaluri de coruptie - este un om cinstit care intotdeauna si-a...

    la Stire: Guvernului i se pregateste dosarul cu amante
    Constienti ca prin popor devine din ce in ce mai pregnanta impresia ca reintoarcerea la valorile simple, traditionale, credinta si morala, reprezinta o cale de salvare de la nebunie, cei care nasesc strategii electorale abandoneaza ideea ca, daca infatise...