Vezi comentariul la care s-a raspuns

Foloseste imaginatia

  • NU TE ENERVA ASA TARE DACA EI SUNT GREI DE CAP INCEARCA SI TU SA FOLOSESTI IMAGINATIA ...EU AM DOAR RANK 3 .....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    la Stire: Viktor Orban si modelul economic unguresc: Zboara, bondarule, zboara!
    Premierul Ungariei, Viktor Orban, sustine ca a reusit sa inchida gura criticilor sai, dupa ce masurile atipice luate de acesta in ultimii trei ani au bulversat mediul de afaceri din Budapesta. Cu taxa pe banci reprezentand o importanta componenta fisca...
0 comentarii