Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Tov. Diaconu! Fara scurta nu se face "nunta"...

    ...Sa-ti aranjezi Aro-ul si sa te duci mai repede in ... ***, ca ai mult de "muncit" sa-ti platesti sponsorul Varan. Ce mertzii *** "intalniri urgente" poate avea un neica nimeni ca tine, votat contra legilor si hotararilor judecatoresti, care nu suporta amanare! Tu nici nu esti validat bine si te-a...

    la Stire: Mircea Diaconu: Imi aranjez Aro-ul si ma duc cu el la Parlamentul European
    Proaspatul europarlamentar Mircea Diaconu are de gand sa isi "aranjeze putin" Aro-ul galben, masina pe care o detine si cu care si-a facut campania electorala, pentru a pleca cu ea la noul loc de munca. "Masina este in stare buna. O sa ma duc repede ac...
  • Bai Sova-ielnicule,pai ai alergat dupa Gabi Szabo sa-i....

    mirosi basinile? Ca e si asta plina de "fumuri" ca ai tine! Nu stiam ca esti bun si tu la ceva!... Si inca esti bun la fuga...de raspundere, cum sunteti buni cu TO(n)TII! Si-asa sunteti un guvern de"sportivi" incepand cu "seful" papagalilor- Tontinel!Ma tot intreb cum oi fi stiind tu ceva despre Tra...

    la Stire: Sova, dupa ce a alergat cu Szabo: Trebuia chemat cineva sa alerge cu doamna Udrea in brate
    Dan Sova si Gabriela Szabo au alergat miercuri seara, umar la umar, zece kilometri pe stadionul Giulesti din Capitala. La finele cursei, ministrul Transporturilor a spus ca ar fi trebuit chemat cineva care sa alerge cu Elena Udrea in brate. Sova si Sza...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Mai Kakarau, vezi ca agonizezi!

    Cel mai mare rau l-ai facut tu cand te-ai inhaitat cu Voiculescu si Tonta si ati desfiintat statul de drept! Unde e constitutia "lucrata" de tine? Cui foloseste? Cum iti justifgici munca de parlamentar si salariile primite? Hotie pe fata! Ja la cotetz ca te fura pui de... romanika!...

    la Stire: Antonescu: EBA nu a facut mai mult rau Romaniei decat Macovei. Aia nu stiu romana
    Presedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat, sambata, la Braila, ca europarlamentarul Elena Basescu nu a facut mai mult rau Romaniei din aceasta pozitie decat Monica Macovei si, chiar daca are greseli de exprimare, acestea nu se observa la Parlamentul Eu...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Ponta asta conduce dupa cum i se scoala "steagul"

    Mai PISICULE, tu mintzi si cand respiri! De unde cucul *** ai mai scos-o si pe asta? Mai cine te consiliaza, da o dai la intors de trei ori intr-o ora? Mai baiatule, incep sa ma indoiesc ca Iliescu swau Nasytase au facut mai multa scoala de... pacalici ca tine!

    la Stire: Blaga: Ponta minte cu nerusinare. Nu mareste pensiile, da inapoi banii luati din greseala
    Vasile Blaga il acuza pe premierul Victor Ponta ca "minte cu nerusinare" atunci cand afirma ca mareste pensiile pentru 200.000 de oameni, pentru ca el nu face altceva decat sa dea inapoi niste bani luati printr-o ordonanta de urgenta semnata tot de el, pr...
  • Ia-o pe Dunare cu barca si tine-o pana la Tulcea si daca nu te...

    ineci ajungi acasa si pune-o de un somn bun, ca ai tot obosit printre "straini" - D-le "presedinte". Vezi la vreo cherhana, care primeste cu ghradinitza si ceva ani de facultati facultative! Esti mort politic inca decand ai intrat in "jocul" PDSR-PC. Tine-ti bine "spaga" de la Dan Varanul si cea de ...

    la Stire: Nu e rasul domnului Antonescu!
    Crin Antonescu a incercat sa se arate relaxat in acest weekend, la Craiova, unde s-a dus sa calmeze o filiala care sufera hemoragii importante dupa iesirea PNL de la guvernare. Nu e singura dupa cum recunoaste, implicit, chiar liderul liberal. "Nu s-au...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Pai la cat are de munca "satana"...

    normal ca-i trebuiau ajutoare. Cum suntem in plina campanie de Recalificare ii trebuiau ajutoare lui Pitzi?!?!...Reghe zice ca e posibil sa faca pe"antrenorul" si la Steaua si la Nationala, tocmai ca nu prea e nimik de facut pentru o perioada...Si cum la ciolan mai e si Puiu Iordanescu( care nu cre...

    la Stire: Piturca are un nou "secund" la nationala Romaniei. Iata cine este
    Victor Piturca are un nou colaborator la echipa nationala a Romaniei dupa ce Florin Marin a parasit staff-ul primei reprezentative pentru a prelua Astra Giurgiu. Valeriu Rachita, fostul manager al celor de la Petrolul, va fi "secundul" lui Piturca pana...
  • Bravo, Dane...

    O sa ii para rau acestui fost Securist, desi nu o sa o recunoasca public. E o dovada clara a modului in care si-a facut educatia, la Secu, zvantand in bataie si intimidand pe oricine l-a avut"la mana". Intre acest parvenit si Gigi Becali, nu e mare diferentza, numai ca Gigi e in puscarie, iar asta i...

    la Stire: Dezvaluiri despre cel mai bogat patron din Liga 1
    Fostul antrenor al Astrei Giurgiu a vorbit, la cateva zile dupa ce a parasit echipa, despre Ioan Niculae, cel mai bogat patron din Liga 1. Tehnicianul a marturisit ca se astepta ca magnatul giurgiuvean sa aiba un comportament nu tocmai constructiv. ...
  • Mai ghenerale, cum e cu pensia???

    Pai cate pensii mai vrei matale sa"papi" Nu ajunge aia de la Armata? Famelie mare,remuneratie ...Stii ***\' "... N-ai pic de rusine! Ce mertii *** mai Sandule , ce sunt alea Contracte pe perioada nedeterminata? Unde mai traiesti ***? Chiar ne-ai pricopsit cu toti "elefantzii" astia cu contracte pe l...

    la Stire: "Generalul" nu pleaca de la FRF. Sandu: Are contract pe perioada nedeterminata
    Anghel Iordanescu a infirmat zvonurile potrivit carora ar fi gata sa isi dea demisia din functia de director tehnic al FRF. "Generalul" este sustinut de presedintele de onoare al Federatiei, care lasa sa se inteleaga faptul ca fostul selectioner nu poa...
  • Mai baiatule trezeate-te si apuca-te de ceva, ca...

    ...de fotbal nu mai esti. Mai rau ca nu esti bun nici de ...Oldboys, nici de...Playboy. Ti-ai jucat sansa ,iar acum ...:"No Money, no honey!"... Vezi daca mai gasesti ceva disponibil prin piatza, la taraba..., ca nici prin Internet nu te mai ia nimeni! Bafta!...

    la Stire: Transfer spectaculos pentru Mitea
    Nicolae Mitea sustine ca e foarte aproape de a semna cu o grupare din prima liga olandeza de fotbal. Ramas liber de contract dupa despartirea de Chiajna, mijlocasul roman nu duce lipsa de oferte. "Voi pleca in Olanda. Incerc sa-mi fac ordine in viat...
  • Nashule, de ce nu spui cum...

    ...te-ai autoservit din banii FRF pentru acele " cocktailuri costisitoare" servite la clinica din strainatate. De ce nu spui cum mai toti patronii incepand cu Gigi Becali au stiut si te-au lasat sa te infrupti din banii lor? Gigi chiar a spus-o nu numai odata... Daca erai "muritor" de rand tot asa m...

    la Stire: Mircea Sandu, dezvaluiri in premiera despre boala grava pe care a avut-o
    Mircea Sandu, fostul presedinte al Federatiei Romane de Fotbal, a vorbit in premiera despre modul in care a aflat ca are cancer si a explicat cum a reusit sa invinga boala. Fostul sef al FRF a fost diagnosticat cu cancer in 2009, dar dupa un tratament ...