Vezi comentariul la care s-a raspuns

Actul "tradarii nationale" si "impartirea ...

  • ...ciolanului" dupa participarea la "lovitura de stat" facuta in "cardasie " de aceasta "formatiune istErica" USL. Deci daca nu ar fi "batut" prea mult la ochi mai trebuia ca Senatul( foarte"reprezentativ" in puscariabili sau doamne cu "educatie de strada") sa-i fie "daruit" Partidului care a regizat totul, adica "distinsului securist"(a se citi:... fara dubii) Felix Motanul Laabar, dar s-a gasit "voluntarul de serviciu", care si-a sacrificat Partidul dupa interesele proprii: Antenescu Kakarau, viitorul "presedinte de... cimitir". Acesta ca un"adevarat om politic" s-a cerut afara din politica corecta si a fost/poate inca este...catelul lui Felix si "Pacala" al politicii USL = Felix Motanul. Era o data un slagar prin cartiere "Ce bine imi pare ca ti-ai luat teapa", mai rau ca le-ai dat-o mai departe Romanilor! Cand crezi ca ne mai facem bine, Adormici? Mai te vezi presedintele Romanilor? Te-au "lucrat" ca pe vremuri! Esti mai rau decat erai inainte, ca ti-ai inregimentat PNL si l-ai ingropat odata cu tine! N-ai invatat nimic din "lectia" pe care au servit-o PNT-CD-ul? Deci nu mai e opozitie in Romania! "Tineti minte cinci cuvinte: E Mai Rau Ca Inainte" ...spunea marele Actor Roman Constantin Tanase...

    la Stire: Daniel Constantin a publicat acordul USL din 2012: Sefia Senatului revine PC - Documentul integral
    Presedintele PC, Daniel Constantin, a facut public acordul din luna martie 2012, semnat impreuna cu Victor Ponta si Crin Antonescu, potrivit caruia presedintia Senatului urma sa revina partidului sau, dupa alegerile parlamentare din decembrie 2012. Ast...
0 comentarii