Vezi comentariul la care s-a raspuns

...Avand... "capul de beton"...

  • ...a reusit totusi sa afle ca cel care si-a turnat rudele la Securitate , Felix Motanul Laabagiu, sau cel care si-a impins colegul la sinucidere si a platit pe altii sa-i copieze( el nici atat nu poate...)pentru lucrarea de "Doftorat" - Doftore Toanta ,s-au folosit de cel mai santajabil prin "pohtele sale" si lipsa lui ascutime a mintii, marele /permanentul Absent Adormescu, acesta fiind posesorul unui..." inlocuitor de creier" care-i ocupa "tiuga"( nici macar nu mai era nevoie sa-i "spele creierul", neavand asa ceva...)! Kakarau cred ca e timpul sa-ti faci Harakiri, ca din punct de vedere politic, cu stirea ta sau fara, ai ingropat de tot opozitia! Si plus de astaai facut publica afirmatia ca in cazul in care Basescu nu va fi demis nu mai faci "valuri" in Politica! Ai refuzat sa semnezi hartia alba intinsa ca o cursa de Seful Statului Roman, Presedintele ALES(!) Basescu, sustinand ca tu ai onoare si iti vorba!( dar ti-ai tinut-o cat magarul...) Asta numesti tu Onoare? Ce esti tu mai analfabetule, ca nu ai avut decat vacanta in viata ta? E cazul sa lasi partidul pe alte maini care sa-l "curete" de alde Mona Musaca, Dinu Mascariciu,si 75 % din cei cu ascendenti in Secu si PMR sau PCR. Poate se mai salveaza ceva totusi, ca acume un Mort condus de un Acefal! Asta e rezultatul cardasiei facute la pradat cu Felix Motanul Laabagiu si Victoras de la oras cu purici pe paltonas!Du-te acasa la tine in Tulcea si lasa-i pe zombii lui Dragnea din Teleorman, ca te-ai imbatat cu apa rece,...ai baut amestecat inainte si erai Betoc! Nici nu mai trebuie sa-ti dai demisia de onoare, ca tu nu ai asa ceva si ti-au aratat "cartonasul rosu"...Te-a Inselat Concubina si ce bine mai miroseaaa...

    la Stire: Daniel Constantin a publicat acordul USL din 2012: Sefia Senatului revine PC - Documentul integral
    Presedintele PC, Daniel Constantin, a facut public acordul din luna martie 2012, semnat impreuna cu Victor Ponta si Crin Antonescu, potrivit caruia presedintia Senatului urma sa revina partidului sau, dupa alegerile parlamentare din decembrie 2012. Ast...
0 comentarii