Vezi comentariul la care s-a raspuns

gavirloaia, scuze ca ma bag peste tine, dar...

  • ...as vrea sa adaug numai ca Presedintele Ales Basescu a facut o greseala, ca un varan nu poate fi jegos, ca sa aibe jeg trebuie sa fie macar caine sau porc, asa ca a uitat sa-i puna apartenenta corect la regnul animal. Oricum Voiculescu e un Vierme scarbos( scuza-mi pleonasmul), care nu numai ca nu e iubitor de romani sau de Romania, dar a si dovedit-o. Uraste Romania ca si "mercenarii" pe care-i plateste sa depuncteze comentariile patriotice si cele care-i arata marlaniile acestei canalii , ale postacilor . Asta nu mai iese la pensie, ca e Securist aservit rusilor pe viata, ca si Ilici , sau Gelu Voican-Voiculescu. Gelutu( sau care i-o fi numele real al acestui manipulator )o fi vreo ruda "neturnata" de-a Varanului, sau o fi numai "testilenta" de nume?/ Asta e nume de imprumut cred ca pentru amandoua "animalele" astea! Ma surprinde cat de multi "angajati" santajeaza sau plateste Felix Motanul Laabagiu! Ioane( sau cum te-o chema!), gandeste la tara ta ca o imprastie cainii! Ascltati-l pe Tudor Gheorghe, care inca ne mai aduce aminte de peste 50 de ani ca ..."Tara - avem si noi sub soare,/Si-o ravnesc dusmani destui,/Dar din vremi asupritoare nu daduram nimanui..."

    la Stire: Basescu, atac dur la "moguli": Voiculescu, un jeg moral - Sebastian Ghita ameninta jurnalisti
    Presedintele Traian Basescu a lansat un atac dur, marti seara, la adresa lui Dan Voiculescu si Sebastian Ghita, patroni de presa. Despre presedintele fondator al PC, Dan Voiculescu, a carui familie detine trustul Intact, Traian Basescu a spus ca este "...
0 comentarii