Vezi comentariul la care s-a raspuns

kakarau , ai o singura solutie...

  • ...i-ati jucariile si muta-te la Tulcea, daca nu a pus inca Voiculescu pe cineva sa te asiste cand iti faci Harakiri! De fapt ce-ai avut si ce-ai pierdut? Ti-ai gasit "nevasta" in pat cu altul si o intrebi daca te mai iubeste, ca sa stii daca accepti divortul?Asta dupa ce in prealabil ti-a zis ca nu ami esti bun de nimik. Ai patit ca si trantorul care a fost "rasfatat" pana a "fript" matca, apoi matca l-a lasat nemancat si l-a scos in afara comunitatii! Asa te-ai prostituat si te-ai SINUCIS politic, asa cum ti-a prezis Presedintele ales Basescu si nu ai inteles sa lasi lucrurile asa cum au iesit. Ti-ai aservit partidul poftei tale megalomane de a fi presedintele Ales al Romanilor! Lasa partidul si nu-l ingropa alaturi de tine, ca ai scufundat corabia! Numai Basescu mai tine vasul pe linie! Miram-as sa nu-l vad urmatorul Presedinte... al PNL. Oricum Bleaga a scufundat si el PDL-UL, tot asteptand sa va intelegeti cum sa impartiti ciolanul dupa ce tu vei fi "presedintele romaniei"( am folosit litere mici ca nici nu pot asocia numele tau de aceasta functie!). Ca tot nu ai fost prea atent nici la scoala si nici in viata si te-ai incardasit cu puscariabili(care ti-au dat spaga pentru serviciile tale de "coada de topor"...),ti-ai uitat si ai dat la spate pe cei care ti-au fost devotati, au crezut in tine, dar au incercat sa-ti arate anumite greseli pe care le faci, dar cum adevarul supara pe om....,iti recomand o carte care pe vremea copilariei tale era best seller:"Baietii de pe Strada Pal"....Asa intelegi de ce numele tau nu mai merita majusculele! Go to hell cu tot cu USL-ul sau USD-ul vostru, ca "lupul schimba parul , dar naravul ba"

    la Stire: Antonescu, ultimatum pentru Ponta - Pana luni sa decida: Guvern cu PNL sau alianta cu Voiculescu
    Presedintele PNL, Crin Antonescu, a spus ca nu este nicio criza in USL, dar ca premierul Victor Ponta va trebui sa aleaga intre guvernarea cu PNL si alianta cu Dan Voiculescu. "Domnul Ponta trebuie sa dea raspuns pana luni daca doreste sa mai faca guve...
0 comentarii