Nashule, de ce nu spui cum...

  • ...te-ai autoservit din banii FRF pentru acele " cocktailuri costisitoare" servite la clinica din strainatate. De ce nu spui cum mai toti patronii incepand cu Gigi Becali au stiut si te-au lasat sa te infrupti din banii lor? Gigi chiar a spus-o nu numai odata... Daca erai "muritor" de rand tot asa mergeai doctori care dau "bauturi"ultramiraculoase . Cine le-a dat "bacsisul" ala de cca 250,000 euro( dupa spusele lui Gigi)? Meriti tu sa traiesti si sa mai vrei si cca 75.000 de euro pe an, plus N-shpe mii de alte beneficii de pe urma ...furtisagurilor dirijate de tine la FRF. Mai mafiotule, datorita tie s-au ingropat echipe de renume al fotbalului romanesc: UTA , Poli Timisoara, Poli Iasi, Univ. Craiova, Rapid Bucuresti,Farul C-ta,si lista continua...,dar ai lasat ca unii sa vanda si altii sa cumpere locuri in Liga Nationala( ex.Inter Curtea de Arges vinde la Panduri Tg.Jiu, sau sa lasi echipe precum:CFR Cluj,Chiajna, viitorul C-ta, Branesti,Craiovita lui Olguta,s.a.m.d...cu mizeriile tale de "mishmashuri" aplicand dupa bunul plac Statutul federatiei, dand amenzi (Mititelu,Iancu,....) si luind banii de la altii(Muresan-Paskany,Gigi Becali,Porcea,Stan,...) promovand, detrogradand sau lasand pe cine"liciteaza\' mai mult sa ia Cupa sau Campionalul...Esti o *** caruia nu i-ar mai murii multi inainte...Sper macar sa te "agatze" justitia si sa-ti dea o celula\' unde sa te"iubeasca" toti cei care te "doresc" si poate ti se suspenda si"pensia aia nesimtita" pe care ti-ai negociat-o! si care nici macar nu e...prea mare, asa cum lasi sa se inteleaga...Piei ***!

    la Stire: Mircea Sandu, dezvaluiri in premiera despre boala grava pe care a avut-o
    Mircea Sandu, fostul presedinte al Federatiei Romane de Fotbal, a vorbit in premiera despre modul in care a aflat ca are cancer si a explicat cum a reusit sa invinga boala. Fostul sef al FRF a fost diagnosticat cu cancer in 2009, dar dupa un tratament ...
0 comentarii