Mai ghenerale, cum e cu pensia???

  • Pai cate pensii mai vrei matale sa"papi" Nu ajunge aia de la Armata? Famelie mare,remuneratie ...Stii ***\' "... N-ai pic de rusine! Ce mertii *** mai Sandule , ce sunt alea Contracte pe perioada nedeterminata? Unde mai traiesti ***? Chiar ne-ai pricopsit cu toti "elefantzii" astia cu contracte pe lerioade "nedeterminate"? Cred ca DNA-ul poate rezolva ...ecuatia asta cu ..."legi necunoscute" hotarate de mafiotii astia cu usile inchise in FRF sub obladuirea mafiotului Sandu.Nu de alta, dar in blocajul lasat de acest"presedinte onorific"="cappo( nashu\'" de tutti mafia", lasa pe zi ce trece mai pregnat senzatia ca schimbarea nu s-a produs,iar totul a ramas ca mai inainte, iar Nashul conduce totul din etajul pe care l-a rezervat otr.el. Ce onoare are acest "presedinte" ca sa mai ramana in functie?DNA-ul pe unde sunteti? De ce nu-i reintregiti "Famiglia" acestui fripturist? Iar tu , Puiule ce "proiecte" asa importante ai de nu ne poti lipsi de prezenta ta? Ce mai vrei de la FRF? Nu iti e rusine ca sa te minjesti cu un om cavnashul? Parca erai "credincios", asa te "vindeai" mestecand iconite si moaste intre degete! Acum te -ai dat cu hotzii? Imi pare rau, dar Puiule esti din ce in ce mai penibil!Esti in plus in FRF. Lasati-lbpe Burleanu in pace, sa inceapa treaba. Fii demn si da-ti Demisia de Onoare! Daca ai asa ceva!Altfel poate te salta si pe tine DNA-ul, ca si complice la devalizarea FRF, alaturi de alde Cassai,... Nu mai ai nimic onorabil, Generale?Fii demn si recunoaste-te infrant! Echioa ta e in parte la puscarie!....

    la Stire: "Generalul" nu pleaca de la FRF. Sandu: Are contract pe perioada nedeterminata
    Anghel Iordanescu a infirmat zvonurile potrivit carora ar fi gata sa isi dea demisia din functia de director tehnic al FRF. "Generalul" este sustinut de presedintele de onoare al Federatiei, care lasa sa se inteleaga faptul ca fostul selectioner nu poa...
0 comentarii