Bravo, Dane...

  • O sa ii para rau acestui fost Securist, desi nu o sa o recunoasca public. E o dovada clara a modului in care si-a facut educatia, la Secu, zvantand in bataie si intimidand pe oricine l-a avut"la mana". Intre acest parvenit si Gigi Becali, nu e mare diferentza, numai ca Gigi e in puscarie, iar asta isi "legalileaza" furtisagurile. Sper ca odata si odata sa se faca dreptate, ca acest parvenit nu are nici macar calitatile lui Gigi! Stie cineva ca acest om a calcat peste"cadavre" numai sa-si atinga scopul?Poate ar dori fostul ministru taranist Ion Muresan sau "primul...spagar al tarii" Adi Nastase(ambii aflati la ..."aer conditionat") sa recunoasca cate milioane de dolari/euro au primit fiecare ptr. a-i ceda Regia Autonoma a Tutunului Romanesc(RATR)?cE A FACUT CU EA? a FALIMENTAT-O!...Cum ar fi putut un om ca asta sa faca bani, cand fiecare afacere asa e pe sponci? Asta "spala" bani, atat face....ai creeaza zone autonome ,lipsite de plata fiscului= stat in stat(Zimnicea, Giurgiu,Tr. Magurele...), creind asa zisele "zone defavorizate", dupa modelul Trita Fanita( la Constanta Port)...Cine e favorizat??? Poporul platitor de taxe!Cel mai bogat patron= Cel mai mare hot!De ce nu i se confisca banii si sa se faca o puscarie moderna, noua , in care sa-si gaseasca locul toti parvenitii astia? Dane, ai facut bine ca ai plecat prin demisie de onoare! Mai devreme sau mai tarziu tot te dadea asta afara! "Cand Taranul vrea sa-si inece cainele zice ca e turbat!"

    la Stire: Dezvaluiri despre cel mai bogat patron din Liga 1
    Fostul antrenor al Astrei Giurgiu a vorbit, la cateva zile dupa ce a parasit echipa, despre Ioan Niculae, cel mai bogat patron din Liga 1. Tehnicianul a marturisit ca se astepta ca magnatul giurgiuvean sa aiba un comportament nu tocmai constructiv. ...
0 comentarii