Intrari recente

  • Banalitate...

    Ani si ani de cand cu facultatile particulare care au fost(sant si acuma)fabricute de diplome se intampla,ai fost arhivar,pe la vre-o primarie seful anunta concedieri primi pleaca cei fara studii,rapid gasit o facultate inscris si gata dupa 3-4 ani esti ditamai contabil sau inginer,apoi zice profu,m...

    la Stire: Lia Olguta Vasilescu spune ca acuzatiile de plagiat reprezinta "o gafa de gaga"
    Lia Olguta Vasilescu, primarul Craiovei, respinge toate acuzatiile de plagiat care sunt aduse de Universitatea Bucuresti cu privire la teza sa de doctorat si spune ca ele reprezinta fie o gafa de "gaga", fie sunt facute cu rea intentie. Declaratiile au...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Mai fratlor..

    Toata lumea zice ca au existat puscari americane in Ro,si nu numai,dar ce-i curios,nimeni nu stie unde au fost ,sa fim noi romani asa fraeri?Sa faca americani puscari si noi sa nu stim cam pe unde sant?Atunci santem chiar prosti.Ceia ce nu cred,ce zici nea Talpos?

    la Stire: Der Spiegel: Fostul sef SIE Ioan Talpes recunoaste existenta inchisorilor CIA
    Ioan Talpes, fost sef al Serviciilor de Informatii Externe, este primul oficial roman de rang inalt care confirma existenta cel putin a unei inchisori CIA in aceasta tara, scrie cotidianul german Der Spiegel. Acesta ar fi declarat pentru Spiegel online...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • Bravo..Costele

    Arata-i la Joe Hart ca esti mai bun ca el.Si ca ai stat pe banca asa de mult la City.Bafta.

    la Stire: Performanta senzationala: Pantilimon, cel mai bun portar din Premier League
    Costel Pantilimon are un sezon fantastic in Premier League. Ajuns in vara la Sunderland, dupa ce i-a expirat contractul cu Manchester City, goalkeeperul nostru ocupa primul loc in topul portarilor din puternicul campionat englez. Conform site-ului d...
  • Handbal

    Cel putin la, feminin daca meciul ar fi de 50 de minute am fi pe podium cam intodeauna,in ultimele minute ne ia valul,si o cam luam in freza.Oare psihicul sa fie de vina?

    la Stire: Campionatul European de handbal feminin: Romania pierde un meci de infarct cu Ungaria
    Ungaria a invins Romania in cadrul Campionatelor Europene de handbal feminin, scor 20-19 dupa un meci efectiv de infarct, dupa ce romancele au dominat jocul si au condus deseori in partea secunda. Prima parte a fost una cu foarte putine goluri pentru u...
  • Auzi acolo..

    Super transfer..ma gandeam ca vine Messi,Ronaldo ,dar e vorba de Deac..nebuna e lumea.

    la Stire: Miriuta anunta un super transfer la noua sa echipa, Gyor
    Vasile Miriuta, fostul antrenor de la CFR Cluj, actual manager la Gyor, in Ungaria, anunta ca vrea un jucator roman important. Este vorba de Ciprian Deac, jucator de 28 de ani, aflat in ultimele 6 luni de contract cu CFR. Deac se reface momentan dup...
  • Seicii...

    Oare ce au vrut sa schimbe daca echipa castigase tot si era pe primul loc?Intadevar pt.Piti e o noua infangere dureroasa dar care e privata, e doar a lui,pe noi ne durea cand o luam in freza cu nationala pe cand era antrenor,acum pe mine personal nu prea ma intereseaza daca echipa lui castiga sau pi...

    la Stire: O noua infrangere dureroasa pentru Victor Piturca
    Victor Piturca nu are un inceput foarte bun de mandat la arabi, acolo unde o antreneaza pe Al-Ittihad, incepand cu luna noiembrie. Vineri seara, trupa lui Piti a mai suferit o infrangere, scor 0-1 cu Al-Shabab, in etapa cu numarul 12 din Arabia Saudita...
  • Revista lui Regekamf?

    Cum sa compari pe Halep cu baragladima mopoasa?Sa o clasezi doi ani la rand pe Simona in spatele unei cica impresare,a castigat ceva pt. Romania si noi nu stim?

    la Stire: Anamaria Prodan, peste Simona Halep: Am muncit enorm pentru asta
    Anamaria Prodan a fost declarata "Femeia anului" la Gala High Life & Business Magazine. Locul secund i-a revenit Simonei Halep, anunta Fanatik. "Sunt onorata sa fiu pentru a doua oara Femeia anului in Romania! Am muncit enorm in acest an tocmai pent...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • O parere...

    Nu se poate face performanta,vanzand an de an cei mai buni jucatori,ori bani ,ori performanta.Si cum banul e ochiul lui sarsaila....

    la Stire: Galca, iesire nervoasa dupa eliminarea din Europa League: Ce-a facut tehnicianul Stelei
    Constantin Galca a cedat nervos la capatul intalnirii pierdute de Steaua in fata celor de la Dinamo Kiev, care a adus la eliminarea campioanei Romaniei din Europa League. Tehnicianul "ros-albastrilor" a rabufnit cand reportera Dolce Sport l-a intrebat ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Dragnea stie...

    Cum morti votau asa ca sa plateasca nu?Ca doar guvernul Dottore are nevoie de parale multe.

    la Stire: Barbat mort de 3 ani, executat silit pentru o amenda: Ne-au zis ca ori platim, ori vin cu jandarmii
    Familia unui barbat din Arad decedat in urma cu trei ani intr-un accident rutier a primit de la Compania de Drumuri si Autostrazi (CNADNR) o somatie de executare silita pentru o amenda luata de acesta. Amenda este in valoare de 96 de euro, pentru lipsa...
  • Urmatoare stire ...

    Urmatoarea stire despre Bahmuteanca&Prigoana va fi.... ca se casatoresc a opta oara.Casa de piatra anticipat.

    la Stire: Adriana Bahmuteanu anunta ca divorteaza, a saptea oara, de Silviu Prigoana
    Adriana Bahmuteanu este hotarata sa divorteze din nou de sotul sau, Silviu Prigoana. "Daca vrei sa vii sa stai la noi acasa o saptamana sa vezi ce \'familie minunata\' suntem, esti invitatul meu (invitatie adresata lui Dan Capatos - n.red.) sa vii aici...