Intrari recente

  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Guvernul baronilor PD-L
    Cel mai bun aspect din partea PD-L a guvernului este o absenta. Absenta lui Gheorghe Pogea. In rest, avem un cabinet dominat de baronii portocalii reinstalati pe pozitii chiar mai puternice decat inainte, cel putin pentru ca nu mai exista niciun fel de co...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Arsenalul sexy din campania lui Basescu si Geoana
    Batalia din turul doi al cursei prezidentiale a fost prilej pentru PD-L si PSD sa isi scoata la vedere, pe langa acuze politice sau casete compromitatoare, si arsenalul sexy. Cel mai probabil, partidele au considerat ca femeile frumoase, printr-un zamb...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Romania alba - vezi aici starea drumurilor si prognoza meteo
    Ninsoarea a reinceput sa puna probleme in jumatate de tara. Zapada continua sa fie regina pe soselele Romaniei si pe calea ferata. Drumuri nationale si judetene sunt in continuare inchise sau impracticabile. Trenurile ajung la destinatie cu intarzieri de ...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Noua avertizare cod galben de viscol pentru zece judete
    O noua avertizare cod galben de viscol si ninsoare va intra in vigoare, de sambata seara, pentru zece judete din tara. Astfel, in intervalul 19.12.2009 ora 20.00 - 20.12.2009 ora 10.00, in regiunile sudice va ninge si se va depune strat nou de zapada, ...
  • MP3 Player * design Ipod Shuffle * 8 GB - 1600 de melodii ! ! !

    Culori disponibile: roz, albastru, negru Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) ! Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC Carcasa din aluminiu Greutate: 21 g Dimensiuni: 40x28x10 mm Pachetul contine: MP3 Player C...

    la Stire: Droguri ascunse in Biblie, la aeroportul din Budapesta
    Politistii de la aeroportul international din Budapesta au descoperit marijuana si cocaina ascunse intr-o Biblie pe care o ducea un barbat. Politistii au devenit suspiciosi cand au observat ca barbatul se comporta ciudat. Acesta parea dezorientat si nu...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Cassini a descoperit ceata pe Titan
    Sonda Cassini a reusit sa suprinda imagini care arata cum la polul sud pe Titan, satelitul planetei Saturn, se gaseste ceata. Ceata arata regiuni in care metanul lichid de la suprafata se evapora in atmosfera. Satelitul lui Saturn este singurul loc din...
  • MP3 Player * design Ipod Shuffle * 8 GB - 1600 de melodii ! ! !

    Culori disponibile: roz, albastru, negru Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) ! Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC Carcasa din aluminiu Greutate: 21 g Dimensiuni: 40x28x10 mm Pachetul contine: MP3 Player C...

    la Stire: Aurul lichid de baut, elixir al tineretii si frumusetii, in secolul XVI
    Una dintre amantele regelui francez Henry al II-lea, Diane de Poitiers, a murit de la prea mult aur lichid ingerat, s-a descoperit recent, dupa ce ramasitele acesteia au fost dezgropate. Pe vremea aceea, se credea ca aurul lichid este un elixir al tine...
  • MP3 Player * design Ipod Shuffle * 8 GB - 1600 de melodii ! ! !

    Culori disponibile: roz, albastru, negru Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) ! Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC Carcasa din aluminiu Greutate: 21 g Dimensiuni: 40x28x10 mm Pachetul contine: MP3 Player C...

    la Stire: Autostrada Soarelui si mai multe drumuri nationale, blocate de zapada
    Autostrada Soarelui, precum si mai multe artere nationale importante, sunt blocate vineri seara din cauza zapezii si a viscolului. In judetul Buzau nu se circula pe DN 2C Pogoanele - Costesti, DN 22 Ramnicu Sarat -Braila si DN 2B Buzau- Braila. In jude...
  • MP3 Player * design Ipod Shuffle * 8 GB - 1600 de melodii ! ! !

    Culori disponibile: roz, albastru, negru Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) ! Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC Carcasa din aluminiu Greutate: 21 g Dimensiuni: 40x28x10 mm Pachetul contine: MP3 Player C...

    la Stire: Ryan Giggs si-a prelungit contractul cu Manchester United
    Mijlocasul galez Ryan Giggs si-a prelungit contractul cu formatia engleza Manchester United pana la finalul sezonului 2010/2011. "Ryan merita un nou contract si sunt sigur ca va juca pentru inca doi ani. Este intr-o forma fantastica si trece prin una d...
  • MP3 Player * design Ipod Shuffle * 8 GB - 1600 de melodii ! ! !

    Culori disponibile: roz, albastru, negru Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) ! Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC Carcasa din aluminiu Greutate: 21 g Dimensiuni: 40x28x10 mm Pachetul contine: MP3 Player C...

    la Stire: Ryanair renunta la o comanda de 200 de avioane Boeing
    Compania aeriana low-cost Ryanair a anulat o comanda de 200 de avioane Boeing si a anuntat ca renunta la investitii pentru a reduce costurile si a-i plati pe actionari. Reprezentantii companiei irlandeze au afrmat ca intentioneaza sa reduca ritmul de d...