Mr Ponta, un sfat

  • cere azil acolo,incepe un psd pe val acolo du si circotasii tai din tarai de pe acest site,sa traiti bine(cunosc ce situatie ambigua este acolo pentru toti cei ce lucreaza..ce filme vad-ingradiri de drepturi..o lume araba cu iz occidental..dar numai pt cei bogati..)eu spun ca de vii inapoi se prea poate sa trebuiasca sa platesti pt oalele sparte ale psd-ului...pt ingradirea dreptulurilor votului nu numai cetatenilor romani dar de asemenea cetateni EU(asta te-a terminat politic si afara esti tabula rasa)in plus pt toate timpeniile pe care le-ai facut...tu si tata ilici cum o sa va pierdeti imunitatea..va paste ..mititica sau daca nu o reintoarcere la anii de buimaceala de prin Paris..sper ca tatuca tau ilici sa sfirseasca la puscarie ?de 25 de ani ma rog sa-l vad judecat si trimis acolo unde pe multi el ca seful UTC-ului cu gurita lui aurita a trimis multi dusmani ai poporului pcr-ist/G G Dej si Stalin..pt revolutia furata ,pt cei multi care au murit (pt ce Iliescule-h.otule!!!!) si pt mineriade...(multumind minerilor..pt spiritul civic..noi muncim ..nu gindim/tipic comunistilor!) Iliescu sa fie judecat si condamnat pt singele varsat!!!!!! Asta e o dorinta pe care stiu ca multi anti pcr/psd si-o doresc.Acum e momentul. Redeschide-ti dosarele si sper sa il urmeze in destin pe cel pe care l-a urmat la presedentie!!!!!

    la Stire: Ponta, concediu in Dubai cu Daciana si Ghita
    Premierul Victor Ponta e in vacanta oficial, iar presa a aflat ca acesta ar petrece in Dubai cateva zile de relaxare alaturi de sotia Daciana Sarbu si amicul Sebastian Ghita, deputat PSD si patron media. Realitatea TV a dat publicitatii o fotografie in...
0 comentarii