Iliescule-sacal ce esti...Daca nu eram eu sa fac revolutia...!!!

  • cum poti tu sa faci afirmatia asta??? Tu ai furat revolutia!!! Tu ai confiscat-o!!!! Tu ai vrut sa ii aduci pe rusi in tara.Ai dat arme opulatiei civile cind nu ar fi fost probleme,ca sa creezi chaos si ai deturnat un moment de glorie a poporului roman.De ce toata Europa te-a negat,dupa mineriade??? Pentru ca toti au stiut cine esti!!! Daca nu erai tu ,tara asta era cu 20 de ani inainte ,comunistule,turnatorule.au murit atitia oameni ,schiloditi pentru un moft al tau..sa scapi de ceausescu si i-ai inchis gura sa nu vorbeasca ce intentii aveai cu gloata ta de kGB-sti. Ai fost instruit la Moscova(student fiind) in arta disimularii ,inscenarii si aruncarea vinei pe opozantii tai.In trecut am gasit un articol in care scria clar in ce ai fost cel mai ..viclean..ai Ai furat revolutia/confiscat-o !!! Ai creeat mineriadele ca sa-ti salvezi pielea!!!(le-ai multumit..pt spiritul lor civic..Doamne ..impotriva studentilor..asa cum ai facut-o si ca sef UTC..turnatorule111) Ai creeat Tg-Muresul 90\' ca sa iti atragi de partea ta voturile..esti un IMPOSTOR al poporului ROMAN!!! Sper din fiecare celula anticomunista care e in mine sa te vad judecat-condamnat si mormintul tau linga a lui ceausescu-profanat..nu meriti nimic...Imi creezi atita greata ca mi-e scirba sa-ti vad moaca,s iti aud vocea etc..

    la Stire: Ziua deciziilor la PSD: S-a votat - Congres in martie. Se discuta excluderea lui Geoana LIVE
    Conducerea PSD s-a reunit joi, incepand cu ora 12:00, pentru a analiza esecul inregistrat la alegerile prezidentiale si pentru a gasi cele mai bune solutii pentru viitorul partidului, dar si al Guvernului. Principalele subiecte dezbatute in sedinta Com...
0 comentarii