Noa stii ceva mai padu.che de praz...

  • ai dat-o in bara rau de tot.Ceea ce ai declansat tu in pi-se-de se va transforma intr-un cutremur tipic revolutiei franceze 1789..ghilotina lui Robespierre..cum e si a ta..a taiat capete si a schimbat un regim.da numai ce nu stii tu istorie paganel,este ca si capul lui R a cazut asa cum si al tau va cadea.Tu cu ai tai lingai si pseudopoliticieni imbuibati ar fi trebuit sa va autosuspendati.Fara discutie acuzele care apar si dovezile care in mod cert DNA le are vor incepe ( a si inceput) sa cada capetele din norul cenusiu(psd) al electronului sef..care esti poanto !!! Cei mai tineri si neinfestati din miscarea ta te vor papa de viu,iar probele toate te vor trimite cu masina fara pilot drept la mititica.Cel mai tare va fi procesul pentru votul diasporei,unde e f clar c-ai dat-o in bara.Tot UE vrea un tap ispasitor iar tu cu charlie/dragnea si corlateanul etc o s-o infundati de nu va vedeti.Curentul roman de afara e mai unit ca niciodata si prin exponentii ei care s-au realizat f bine afara si care au probabil si pirghii /conectii in politica europeana/americana n-o sa va ierte.Se cere un tap ispasitor si aici draga poanto esti vinovatul principal.NU MAI AI SCAPARE!! PREGATES_TE de MITITICA.Ia cu tine mult praz ca vei avea nevoie...Good bye blue sky..and lovely DAsiana..!!!! Asa sa ne ajute D-ZEU!!

    la Stire: Ponta, catre social-democrati: Daca guvernam bine, castigam alegerile in 2016
    Presedintele PSD Victor Ponta le-a spus colegilor de partid ca vor ramane la guvernare si ca, daca vor reforma partidul, vor castiga alegerile parlamentare din 2016. "Avem cunostintele necesare ca in 2015 sa continuam actul de guvernare chiar mai bine ...
0 comentarii