Intrari recente

  • SMURD, Fundatia pentru Smurd!

    http://www.politicienii.ro/2014/01/27/cum-e-smurd-ul-lui-raed-arafat-asa-si-avionul/?fb_action_ids=1513118238962880&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B395446987258255%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

    la Stire: Elicopter SMURD prabusit Arafat: Daca voi fi gasit raspunzator, voi demisiona
    Secretarul de stat Raed Arafat a declarat ca daca va fi gasit raspunzator in cazul accidentului de elicopter produs luni, la Mamaia, va demisiona din functie. "Nici nu intru in ipoteza ca putea sau nu fi salvati, eu intru cu ipoteza ca facem tot posibi...
  • Gresit!

    Daca esti vinovat, mergi la puscarie, pentru ucidere din culpa!

    la Stire: Elicopter SMURD prabusit Arafat: Daca voi fi gasit raspunzator, voi demisiona
    Secretarul de stat Raed Arafat a declarat ca daca va fi gasit raspunzator in cazul accidentului de elicopter produs luni, la Mamaia, va demisiona din functie. "Nici nu intru in ipoteza ca putea sau nu fi salvati, eu intru cu ipoteza ca facem tot posibi...
  • \'nea Radu,

    toata lumea stie ca Soti Cable Neptun si Conpress Holding sunt ale tale! Aia ca nu mai ai actiuni acolo de 12 ani sa i-o spui lu\' .... Strutinsky!

    la Stire: Mazare, suparat pe ANI ca a sesizat DNA - face plangere si cere daune
    Primarul Constantei, Radu Mazare, spune ca va face plangere penala pentru abuz in serviciu impotriva inspectorului ANI care a sesizat DNA sa il cerceteze pentru conflict de interese si ii va cere daune morale, sustinand ca acesta "s-a grabit" cu raportul ...
  • I se rupea sufletul ca.....

    .... politicienii intalniti minteau si furau si a decis sa intre in partidul cu cei mai multi mincinosi si hoti pe metru patrat! Adevarul e ca Sturzu a mirosit ca balaria lui de muzica nu va mai rezista mult si s-a reorientat catre ciolanul politic! E si asta un Ponta in devenire! Ca, n-ar avea ce s...

    la Stire: De ce a intrat Mihai Sturzu in politica: Mi se rupea sufletul
    Deputatul PSD Mihai Sturzu, fost component al trupei HI-Q, a dezvaluit motivul pentru care a intrat in politica. Sturzu a povestit, la B1 TV, ca ramanea uimit atunci cand mergea in concerte, urcand pe scena alaturi de numerosi politicieni, de modul in ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Pai ...

    ... mos Nicusor C. este direct raspunzator de situatia deplorabila si "dotarile" Spitalului Judetean de Urgente - Constanta! Ar trebui condamnat sa se trateze in acest spital, data viitoare sa-si astearna mai bine!

    la Stire: Nicusor Constantinesu, eliberat: Hai sa incetam cu arestarile astea
    Presedintele suspendat al Consiliului Judetean (CJ) Constanta, Nicusor Constantinescu, a parasit, vineri seara, Spitalul Penitenciar Rahova, dupa ce instanta a decis sa il elibereze din arestul preventiv. Nicusor Constantinescu, care a fost plasat sub ...
  • De ce poarta un ...

    ... cuib de berze pe cap?!! A luat-o razna "El Insusi"?!! :))

    la Stire: Adrian Nastase, greu de recunoscut intr-o poza pe strada, in Bucuresti
    Adrian Nastase a ales o modalitate proprie de a sarbatori Ziua Nationala, printr-o plimbare, seara, pe Bulevardul Aviatorilor din Capitala. Poza in care s-a lasat surprins il arata pe Nastase intr-o ipostaza cel putin ciudata, comparativ cu aparitiile ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Ati descoperit America! .....

    1. "niveluri" nu "nivele", domnule Expense Consultant! 2. Pentru ca nimeni nu detine adevarul absolut iar salariile sunt stabilite in functie de diversi factori (ex locatie, experienta, posibilitatile angajatorului etc), nu exista evaluari obiective! Cel mult, subiective: ba din partea angajatorul...

    la Stire: Cea mai mare greseala pe care o fac companiile atunci cand angajeaza pe cineva
    Sunt sigur ca fiecare dintre voi, in functie de experienta profesionala pe care o aveti, ati participat la mai multe interviuri pentru a gasi un loc de munca mai bine platit decat cel din momentul de fata. Dar v-ati gandit oare ce se ascunde in spatele...
  • Sa iasa-n fata ....

    .... loaza care m-a raportat! Cin\' sa fie? Badea?! nu poate, nu-l lasa pozele alea cu bicepsii-n chiloti! Gadea?! nu e el, nu-l lasa Doamne-Doamne al pocaitilor! Radu Tudor?! el face numai ce i se ordona, pe modelul "noi muncim, noi nu gandim"! Felix?! yeahhh, sifonu\' naibi!

    la Stire: Gadea, presedinte! - Turcescu zgandare vedetele de la Antena 3
    Zilele trecute, jurnalistul Robert Turcescu lansa online o varianta de prezidentiabil mai putin obisnuita, despre care sustinea ca nu e deloc o gluma. Realizatorul TV de la B1 scria pe o retea de socializare ca fondatorul PC si al trustului Intact, Dan...
  • Mascarici!

    Isi reprezinta emisiunea cu deosebit succes!

    la Stire: Dan Capatos, asa cum nu l-ai mai vazut pana acum (Foto)
    Dan Capatos a refuzat ani de zile sa intre in lumea pasionatilor de retelele de socizalizare, insa dupa ce le-a descoperit se amuza copios. Asa se face ca, miercuri dupa-amiaza, acesta a postat pe contul de Instagram Dan Capatos o fotografie care a sta...
  • Cine-i...

    ... mircea badea? Aaaa, stiu: latraul lui Felix, aka "spagat in g(a)ura presei"! Cine-i radu tudor? Alt latrau! Cine-i Gadea? Coleg cu latraii mai-nainte mentionati, aka "internet spre cer"! o gasca de halitori de fonduri securiste!

    la Stire: Gadea, presedinte! - Turcescu zgandare vedetele de la Antena 3
    Zilele trecute, jurnalistul Robert Turcescu lansa online o varianta de prezidentiabil mai putin obisnuita, despre care sustinea ca nu e deloc o gluma. Realizatorul TV de la B1 scria pe o retea de socializare ca fondatorul PC si al trustului Intact, Dan...