Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Dementi sunt in toata lumea

    Nu putem sa stim unde i se va pune pata urmatorului ratacit cu mintea. E la fel de dificil ca si prevederea unui cutremur. Regretabil este faptul ca, in aceste actiuni de razbunare pe motive diverse mergand pana la cele ideologice, sunt implicate si persoane complet nevinovate.

    la Stire: Opt copii, gasiti injunghiati intr-o casa din Australia
    Opt copii au fost gasiti morti, vineri dimineata, intr-o casa din orasul australian Cairns, acestia fiind injunghiati. In plus, o femeie ranita a fost transportata la spital, de asemenea injunghiata, relateaza BBC. Ea se afla in stare stabila, avand o ...
  • Mojicii

    Speram ca noul lider roman va urmari dezvoltarea in continuare a colaborarii ruso-romane. Rusia respecta expresia vointei alegatorilor romani. Primo - Daca vor fi oportunitati si interese comune, dezvoltarea colaborarii va veni de la sine. Secondo - Nu e treaba lor, vointa poporului roman.

    la Stire: Rusia reactioneaza dupa alegerea lui Klaus Iohannis
    Ministerul de Externe al Rusiei a transmis un mesaj dupa alegerea lui Klaus Iohannis in functia de presedinte al Romaniei. "Speram ca noul lider roman va urmari dezvoltarea in continuare a colaborarii ruso-romane. Rusia respecta expresia vointei alegat...
  • Demisia domnule plagiator

    Ati reusit sa ne frustrati destul. Cei care protesteaza au tot dreptul sa o faca,dupa ce au stat o zi pe la cozi sa-si exercite dreptul constitutional si nu mai pot sa o faca. In Canada si USA zeci de mii de romani nici nu s-au mai obosit pentru ca stiau ca vor fi asteptati cu cateva stampile. Rusi...

    la Stire: Ponta a iesit doar pe Facebook, dupa anuntarea rezultatelor: Ce mesaj si poza inedite a postat
    Lupta stransa intre Victor Ponta si Klaus Iohannis in al doilea tur al alegerilor prezidentiale. Dou exit-poll-uri il dau castigator pe Iohannis, doua pe Ponta si inca nu au fost numarate voturile din diaspora. Atmosfera de la sediul PSD este cu atat m...
  • Demisia domnule plagiator

    Ati reusit sa ne frustrati destul. Cei care protesteaza au tot dreptul sa o faca,dupa ce au stat o zi pe la cozi sa-si exercite dreptul constitutional si nu mai pot sa o faca. In Canada si USA zeci de mii de romani nici nu s-au mai obosit pentru ca stiau ca vor fi asteptati cu cateva stampile. Rusi...

    la Stire: Romanii care n-au reusit sa voteze, goniti cu gaze lacrimogene la Paris si Torino LIVE
    Urnele incep sa se inchida in Europa, desi zeci de mii de oameni inca mai stau la cozi, in marile orase. Guvernul nu a aprobat prelungirea programului de vot in aceste sectii, iar oamenilor li se inchid usile in nas. Indignati, unii dintre ei protesteaza,...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Rusine sa va fie domnilor guvernanti

    Impresia pe plan international este ca ati impiedicat dreptul constitutional al zecilor de mii de romani din disapora sa-si exprime votul. Nu este de gluma si s-ar putea sa va ardeti rau de tot. Nu mai suntem in evul mediu sau pe vremea comunistilor, sa va bateti joc de cei pe care ar trebui sa-i re...

    la Stire: Proteste in tara - Bucurestenii se duc la sediul PSD: "Ghinion, ghinion, tara s-a trezit din somn" LIVE
    Mii de oameni au iesit pe strazi, in Bucuresti si in alte mari orase ale tarii. Pe Soseaua Kiseleff, oamenii au incercat sa ajunga la sediul PSD, insa s-au lovit de barajul jandarmilor. Proteste sunt si la Piata Universitatii, si in Piata Victoriei, in...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • I-am Papp-at !

    Bravo Papp, Bravo Sanmartean !

    la Stire: Romania - Irlanda de Nord 2-0 LIVE
    Urmariti in direct pe site-ul Ziare.com desfasurarea partidei dintre Romania si Irlanda de Nord, din grupa F a preliminariilor pentru Campionatul European din 2016, incepand cu ora 21:45. ROMANIA - IRLANDA DE NORD 2-0 *Apasati tasta Refresh (F5) pentr...
  • Asa mai baieti

    Papppppppppppp

    la Stire: Romania - Irlanda de Nord 2-0 LIVE
    Urmariti in direct pe site-ul Ziare.com desfasurarea partidei dintre Romania si Irlanda de Nord, din grupa F a preliminariilor pentru Campionatul European din 2016, incepand cu ora 21:45. ROMANIA - IRLANDA DE NORD 2-0 *Apasati tasta Refresh (F5) pentr...
  • Pacate amarate

    Daca nici pe ***.anarii astia din liga a doua engleza nu suntem in stare sa-i batem, mai bine stam acasa. Nu vreau sa calific pe ***.anarii nostrii, care nu sunt prea departe de adversarii lor.

    la Stire: Romania - Irlanda de Nord 0-0 LIVE
    Urmariti in direct pe site-ul Ziare.com desfasurarea partidei dintre Romania si Irlanda de Nord, din grupa F a preliminariilor pentru Campionatul European din 2016, incepand cu ora 21:45. ROMANIA - IRLANDA DE NORD 0-0 *Apasati tasta Refresh (F5) pentr...
  • Halal Gaal

    Ce putea sa spuna maestrul facut celebru de conjuncturi si echipele pe unde a antrenat. Nu le mai da cotite ca nu tine. Pai daca tu nu poti sa faci ceva cu jucatori platiti la greu ce sa mai zicem de antrenori de pe la noi care trebuie sa faca din *** bici de sa mai si plesneasca si asta repede ca...

    la Stire: van Gaal, veste dezamagitoare pentru fanii lui Manchester United
    Fanii lui Manchester United asteapta ca echipa sa revina la gloria si succesele din vremea lui Sir Alex Ferguson, insa tehnicianul Louis van Gaal le da o veste proasta. Aflati pe locul 10 in clasament dupa 13 etape, la 13 puncte de liderul Chelsea Lond...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Cine-i cu tupeul?

    Te referi desigur la Poanta, maestru emerit in copy-paste si minciunele.

    la Stire: Iohannis: Ponta nu vrea sa ne intalnim, dar eu vreau sa ma uit in ochii lui si sa-i spun...
    Candidatul ACL la prezidentiale, Klaus Iohannis, a declarat vineri ca este gata oricand sa il intalneasca pe Victor Ponta, pentru ca vrea sa se uite in ochii lui si sa ii transmita un mesaj. Declaratia liberalului vine dupa ce staff-urile de campanie a...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu