Daca Mourinho era neamtz......

• Declaratia lui nu semana cu cele de tip Mircea Lucescu !! Am vazut intreg meciul in direct ieri.Chelsea a ratat 4-5 ocazii mari de a inscrie iar Newcastle i-a prins de 2 ori pe contraatac descoperiti. Nu au fost trageri de timp notabile.Cei de la Newcastle au facut cam ceea ce fac toate echipele care mai au câteva minute pâna la victorie. Au fost chiar 6 minute de timp suplementar la sfârsitul celor 90 de minute.....Pentru acest gen de declaratii,Mourinho nu este iubit in Anglia de nimeni,are un caracter imputzit,face pe durul,vine la meci nebarbierit si-si pune o morga de om preocupat si suferind,nu-l vezi zâmbind niciodata.Un "pitic" care-si da multa importantza.....La Real Madrid nu a fost iubit nici de public nici de jucatori.

la Stire: Cum explica Jose Mourinho prima infrangere a lui Chelsea din sezon
    Chelsea a pierdut sambata in fata celor de la Newcastle, scor 1-2, acesta fiind primul esec in noul sezon de Premier League pentru lidera din Anglia. Dupa acest esec, Mourinho a gasit rapid vinovati, dar nu in tabara sa, ci pe copiii de mingi, pe ghini...