Vezi comentariul la care s-a raspuns

@Ambigua...uite, sincer ma bucur pt tine....

  • ...nink-ul tau e cea ce esti,ambigua.. ca dealtfel si crezul/ideologia ta dogmatica care a produs haos generalizat pe Terra. Dar zic eu, putin respect se cade, pt.colegii Rationalisti care au postat pe acesta pagina memorabila de exceptie pt. mine. Si daca tot "bate" insistent "ceasu" Adevarului din Adevar musai, e imperios necesar a\'ti spune ca, ceasurile "aluia" din nink sunt numarate. Oameni s-au convins pe propria piele de nefasta ideologie, nu mai sunt si nu mai vreau a fi o turma de robi prosti impartiti in doua turme antagoniste. Bate puternic la Usa, Anticristul (anti sistem patriarhal) anti exploatarea omului de catre om,anti imoralitate,anti hotiei/talharie etc...mai pe intelesul tau Mesia (razboinic ocrotitor) a Graului(oameni corecti si cinstiti in limite general acceptate). Cu acea ocazie o sa vezi tu de ce ticalosul mesia a neghinei(oameni ticalosi,mincinosi) a spus: respectati cele 10 porunci dar iertati sa fie cei ce le incalca,dand exemple clare in epistola "suferire a raului si iubirea vrasmasului"... nu te impotrivi celui ce\'ti ia ale tale cu sila,celui ce\'ti ia haina dai si camasa etc..el spunand despre ticalosi ca au de tata pe dreaku si tot el porunceste nu te impotrivi acestora... ...gata cu ambiguitatea...pregatestete, ca├ži Anticristul va aplica ideologia suferintei raului pe pielea voastra......Nu scapa nimeni din tagma voastra ticalosita...

    la Stire: Noi reactii din PSD dupa scrisoarea lui Iliescu: Ce spun Catalin Ivan si Ioan Rus
    Europarlamentarul PSD Catalin Ivan si ministrul Transporturilor, Ioan Rus, au comentat, vineri seara, scrisoarea deschisa transmisa de presedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, liderilor partidului, dar si replica deputatului Sebastian Ghita, care a dem...
0 comentarii