Intrari recente

  • declaratii emotionante

    Chiar ca mi-a venit sa lacrimez cand am citit comentariile beizadelei si n-am mai fost bun de nimic toata ziua!!! Dumnezeule, ce tulburator !! Ianis Hagi = un mare partz si absolut nimic mai mult

    la Stire: Ianis si Gica Hagi, eroi pe site-ul UEFA
    Site-ul oficial al UEFA a przentat recent un material despre Ianis si Gica Hagi, dupa ce baiatul "Regelui" si-a facut debutul oficial in Liga 1. Cu titlul "Haide, fiule: Noua generatie Hagi", forul continental prezinta o serie de declaratii emotionante...
  • Succes Andrada !!

    Dar asta e clar "Stockholm syndrome" = victima se crede vinovata pentru ce i s-a intamplat. Mai ales la varsta ei...Si sa nu-mi spuna nimeni ca asta a fost prima data cand a lovit-o. Si in orice caz nu o sa fie ultima. Orice parinte isi cearta copilul, il mai si bate - desi nu e deloc normal sau ma...

    la Stire: Tenismena romanca batuta de tatal ei: Eu cum mai devin acum Simona Halep?
    Andrada Surdeanu, tenismena romanca in varsta de 16 ani care a fost batuta de tatal ei in timpul unui turneu din Israel, a vorbit despre relatia pe care o are cu parintele ei. Chiar daca a batut-o, tanara sportiva spune ca-si iubeste tatal si ca a fost...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    despre ce cultura vorbesti?

    Ce? Aia-i cultura? Au si ei acolo, cateva obiceiuri, niste cantece deochiate ….. mare branza. Cand zici cultura in general se intelege literatura, muzica, arhitectura etc. Nu-i cazul lor deloc

    la Stire: Ambasadoarea Romaniei la ONU: Rromii sunt "nomazi prin natura", romancele n-au aptitudini pentru viata politica
    Ambasadoarea Romaniei la ONU, Maria Ciobanu, a declarat in fata Comitetului ONU pentru Drepturi Economice, Sociale si Culturale ca rromii din tara noastra sunt nomazi "prin natura". Ambasadoarea Romaniei a mai sustinut ca romancele, in ciuda unui nivel...
  • in primul rand

    Se spune tzigani nu rromi. Roma e capitala Italiei. Punct. In al doilea rand, faptul ca organizatia Accept considera ca tuciurii sunt discriminati e o recunoastere publica si oficiala ca ei sunt de alta rasa decat romanii/europenii. Care rasa? Ceva de pe-acolo din India.

    la Stire: Ambasadoarea Romaniei la ONU: Rromii sunt "nomazi prin natura", romancele n-au aptitudini pentru viata politica
    Ambasadoarea Romaniei la ONU, Maria Ciobanu, a declarat in fata Comitetului ONU pentru Drepturi Economice, Sociale si Culturale ca rromii din tara noastra sunt nomazi "prin natura". Ambasadoarea Romaniei a mai sustinut ca romancele, in ciuda unui nivel...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    de acord

    cu o singura diferenta: nu-i treaba guvernului sa creeze nici un loc de munca, asta era pe vremea comunismului. Cu exceptia catorva sectoare: invatamant, sanatate etc Cetatenii insasi creaza locuri de munca prin infiintarea de intreprinderi private. Treaba guvernului e doar sa creeze legi care sa-i...

    la Stire: Cristina Neagu, intrebari incomode pentru presedintele Klaus Iohannis
    Handbalista Cristina Neagu i-a adresat trei intrebari incomode presedintelui Klaus Iohannis. In cadrul unei campanii demarate de cotidianulProsport, cea mai valoroasa handbalista a Romaniei a ales trei intrebari dificile: *Ce credeti, domnule presed...
  • aproape liniste

    vorba filmului... Au fost cativa ani, intr-adevar, cand a fost "aproape liniste"cum zice marele ganditor Hagi. Dar asta cu neaparata conditie ca sa-ti tii gura, sa pui ochii-n pamant si sa dai marunt din buze. Ca daca te trezeai sa fluieri in biserica te saltau baietii frumosi dupa care primea fami...

    la Stire: Hagi face o declaratie surprinzatoare despre regimul comunist
    Gica Hagi a vorbit despre conditiile in care a crescut, declarandu-se multumit de viata pe care a dus-o in urma cu mai bine de 20 de ani. "Cum a fost viata atunci? Nimic nu era intamplator. La acel moment ne simteam bine, am crescut intr-un mediu pasni...
  • adevarul supara, nu?

    Revolta popilor are efectul invers celui scontat. Daca nu era articolul asta eu personal poate nici nu auzeam de melodia asta. Melodia e SUPER si versurile corecte, adevarul intotdeauna a deranjat iar cei deranjati, crezandu-se inca in secolul 4 cand populatia era analfabeta, spera ca inca le pot ...

    la Stire: Melodia care i-a scandalizat pe cei mai credinciosi: Este anti-BOR si anti-Patriarh (Video)
    Melodia "Ne facem auziti", pe care trupa Vunk o canta alaturi de mai multi artisti cunoscuti din Romania, a starnit puternice controverse si reactii din partea credinciosilor. In cadrul unei analize a mesajului melodiei, aparuta pe site-ul religios Cuv...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Adevarul deranjeaza

    Revolta popilor are efectul invers celui scontat. Daca nu era articolul asta eu personal poate nici nu auzeam de melodia asta. Melodia e SUPER si versurile corecte, adevarul intotdeauna a deranjat iar cei deranjati, crezandu-se inca in secolul 4 cand populatia era analfabeta, spera ca inca le pot ...

    la Stire: Melodia care i-a scandalizat pe cei mai credinciosi: Este anti-BOR si anti-Patriarh (Video)
    Melodia "Ne facem auziti", pe care trupa Vunk o canta alaturi de mai multi artisti cunoscuti din Romania, a starnit puternice controverse si reactii din partea credinciosilor. In cadrul unei analize a mesajului melodiei, aparuta pe site-ul religios Cuv...
  • Alo C.S. !!

    Ti-e rusine sa-ti dai numele ca sa nu afle babele din fata blocului ca esti p.rost cu diploma? Am mai vazut minuni de-astea care au innebunit toata Europa iar acum cauta disperati echipa prin India sau Maldive. S.ictir!

    la Stire: Un fotbalist roman uimeste Italia: E extraordinar
    Tanarul atacant George Puscas primeste laude dupa laude in urma evolutiilor excelente pe care le are la echipa de tineret a lui Inter Milano. Puscas are noua goluri in trei meciuri din acest sezon si i-a cucerit deja pe italieni. "Romanul are cifre ...
  • "Lectii delirante "

    Cred ca si autorul acestui articol trebuie sa se intoarca repede in clasa I-a. Lectii delirante !!!! ce exprimare de maidan. Pai stai sa-ti explic eu daca esti in halul asta de redus: conform DEX Delirant = care este în stare de delir = Tulburare a conștiinței, manifestată prin halucinații, aiurăr...

    la Stire: Lectii delirante in manualele pentru clasa I: "Maria ia o lama noua. Acum are o rana mare"
    Lectiile pentru elevii de clasa I dintr-un manual auxiliar au atras atentia presei prin...morbiditatea pe care le-o prezinta copiilor de 6-7 ani. Este vorba despre manualul auxiliar "Sa dezlegam tainele abecedarului", aparut la editura Carminis si care...