Intrari recente

  • foarte bine

    Daca nu ii place lumea asta, sa ii bage politistii 2 gloante in cap. Nici mie nu imi place, dar nu am ganduri sa tai pe careva. Poate prin astfel de fapte, incepe si politia romana sa aiba autoritate in fata psihopatilor.

    la Stire: Un barbat care "avea chef sa taie pe cineva", impuscat de un politist (Video)
    Un tanar din localitatea ilfoveana Corbeanca a ajuns, marti noapte, la spital, dupa ce un politist l-a impuscat in abdomen. Politistul, care patrula prin localitate, fusese chemat sa aplaneze un conflict iscat in familia tanarului, potrivit Realitatea ...
  • Hai bai, mai lasa-ma!

    De cand e omenirea asta, unii zic ca exista, altii ca nu. Nu e primul si nici ultimul care zice ca nu exista, doar ca o face dintr-o functie mai importanta, fata de vecinul meu, care zice tot asa, dar pe el nu il asculta nimeni si nici nu scrie carti. Atat timp cat nu vrei sa ii faci rau cuiva, imi...

    la Stire: Universul nu are nevoie de Dumnezeu pentru a exista?
    Stephen Hawking lanseaza saptamana aceasta "The grand desing", in varianta franceza "Universul nu are nevoie de Dumnezeu pentru a exista". "Exista un mare architect in Univers?" Nu!, spune de aceasta data, cu certitudine renumitul astrofizician, Ste...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    uite unde stau oamenii corecti.

    Pai poate iti spune Mailat si cu prietenul lui din Tg. Mures. Da o cautare pe Google si ai sa vezi ca si in "coltul tau de rai" se produc crime. Pana si in Germania sau in Elvetia sunt criminali. Dupa intrebarea pe care ai pus-o, banuiesc ca nu ai mai mult de 16 ani.

    la Stire: Legat, batut si jefuit, in plina zi?
    Trei persoane neidentificate au jefuit, joi, un barbat, de 32 de ani, distribuitor de tigari, in Dambovita, si i-au furat acestuia 10.000 de lei, telefoanele mobile si peste 2.000 de pachete de tigari. Barbatul sustine ca a fost oprit in trafic, legat,...
  • Vrajeala

    "...chiriile vor ramane la un prag de 4 euro/mp...", vrei sa zici ca acum chiriile sunt la 4 euro/mp? Adica un apartament vechi de 46mp il poti inchiria cu 138 euro?

    la Stire: Cum vor evolua chiriile?
    "In cazul spatiilor moderne, chiar cu riscul cresterii neocuparii, chiriile vor ramane la un prag de 4 euro/mp, iar in ceea ce priveste spatiile vechi, construite la comanda, aceste chirii pot atinge nivelul de 3 euro/mp", a declarat, Radu Boitan, directo...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • abureala

    De parca nu s-a uitat in oglinda cand a plecat de acasa. Si ce daca a aratat, bine ca are ce.

    la Stire: Halle Berry a aratat mai mult decat voia intr-o rochie transparenta (Galerie Foto)
    Actrita Halle Berry, de 44 de ani, care s-a despartit recent de partenerul ei, a aratat mai mult decat intentiona la un eveniment de caritate, intr-o rochie neagra transparenta. Evenimentul caritabil,"22 Ways to Say Black'" (22 de moduri de a spune neg...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: 40 de rromi din Saint-Etienne au acceptat sa se intoarca in Romania
    40 de rromi romani din Saint-Etienne au acceptat oferta Biroului francez pentru imigratie si integrare (OFII) de a se intoarce gratuit in tara lor de origine, cu avionul, relateaza Le Progres. "Oamenii devin constienti ca nu pot ramane in aceasta situa...
  • Tipic romanesc.

    "nemultumiti ca cazul" (cacofonie). Auzi la ei, au dovezi ca starea de fapt nu a fost asa. Adica nu a intrat de buna voie pe circuit si a vrut sa omoare 4 oameni, a fost impins de la spate de diavol sau cine stie de ce. Bai frate, omul a fost beat si rau intentionat, dar cum in Romania vinovat e...

    la Stire: Accidentul de la Caransebes: Soferul vinovat, batut in sectia de politie?
    Soferul care a intrat cu masina in spectatorii concursului de motociclete de pe pista de la Caransebes, Cristian Ungur, marturiseste ca a fost batut de motociclisti in sectia de politie, unde era de fata un singur politist. "Am mers la politie de frica...
  • abureala

    Ce vrajeala. Astia de la noi nu stiu ce sa mai scoata ca sa cumparam bilete la Loto6/49. "Hai romani si cumparati, sunt unii care castiga si de patru ori intr-o viata."

    la Stire: A castigat de patru ori la loterie sume de peste un milion de dolari
    O americanca din Texas a castigat la loterie sume de peste un milion de dolari. Si nu o data, nu de doua ori, ci de ... patru ori. Joan R. Ginther(63 de ani), nascuta in Bishop, Texas, s-a prezentat luni, la sediul loteriei din Austin, pentru a-si ridi...
  • Ce e asta?

    Adica il cauta pe unul pe care il stiu cum il cheama? Si viola doua femei deodata? Una se uita si nu zicea nimic cat timp cealalta era violata? Dubioase stiri in tara asta.

    la Stire: Un violator in serie face victima dupa victima intr-un parc din Bucuresti
    Politistii bucuresteni cauta un violator in serie, care, in ultimele zile a facut cinci victime, patru femei si o fetita, iar unei alteia i-a furat cerceii. Totul se intampla in Parcul Pantelimon din Capitala. Doua dintre victime au declarat ca se plim...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Doamne,

    ma asteptam ca Angelina Jolie sa fie detronata de EBA sau Udrea, nicidecum de una ca Audrey Hepburn!

    la Stire: Topul celor mai frumoase femei din ultimul secol: Angelina Jolie, ingenuncheata
    Angelina Jolie nu este frumusetea suprema a ultimului secol. O arata un sondaj care a situat-o pe actrita britanica Audrey Hepburn, din Breakfast At Tiffany's, pe primul loc. Eleganta clasica afisata de Audrey Hepburn, decedata in 1993, care a fost si ...