Intrari recente

  • aaa

    Oare in Romania sunt doar rromi saraci?????

    la Stire: Proba de Bac in Elvetia: Constructia unei case in Romania
    Elevii unei scoli prestigioase din Elvetia lucreaza ca voluntari in Beius (Romania), construind o casa pentru o familie saraca de rromi, aceasta fiind proba fara de care nu ar putea absolvi liceul. Adolescentii, in varsta de 17 ani, din tari precum Fra...
  • aa

    Poate asa vor castiga si manelisti....

    la Stire: AP: Senatorii romani au lasat vrajitoarele sa castige razboiul taxelor
    Abracadabra, va transformam pe toti in broaste raioase! Probabil de asta s-au temut senatorii romani, cand au respins propunerea aplicarii unei taxe pentru vrajitoare, scrie agentia de presa Associated Press. Parlamentarii Alin Popoviciu si Cristi Dugu...
  • q

    Sa voteze aici cui ii place slanina si ceapa.Parerea mea ca astea nu te fac taran,as spune ca mai repede micii....

    la Stire: Andreea Raicu: Slana cu ceapa este ultimul lucru pe care l-as consuma
    Andreea Raicu a avut probleme cu locuitorii zonelor din Maramures unde s-a filmat pentru emisiunea Miss fata de la tara, care debuteaza in aceasta seara la Prima TV. Intr-un articol publicat pe blog, Andreea Raicu scrie ca a fost la un pas sa fie certa...
  • bine ar fi

    Chiar o veste buna.Inca nu l-am vizitat dar imi doresc sa o fac.Sper sa se foloseasca banii aia cu cap.

    la Stire: Castelul Huniazilor, renovat din bani europeni
    Castelul Huniazilor, cea mai veche cladire din Timisoara, va fi renovata incepand de anul viitor, din bani europeni. Autoritatile au obtinut finantare europeana de 8,5 milioane de euro pentru restaurarea si consolidarea cladirii ridicata intre 1443 si ...
  • poate

    Sincer nu mi se pare sa fie cea mai cea blonda,poate in anii aia da a fost dar acum nu prea.

    la Stire: Marilyn Monroe - cea mai tare blonda a tuturor timpurilor
    Marilyn Monroe a fost desemnata "cea mai tare blonda a tuturor timpurilor" intr-un top realizat de compania Clairol pe site-ul One Poll. Marilyn Monroe este urmata de Grace Kelly si de Brigitte Bardot, top 5 fiind completat de Cameron Diaz si de Holly ...
  • aaaaaa

    Cine *** este curios de ea.Poate ca sunt anumite persoane,dar cred ca putine.De ce nu au chemat-o acum vreo 10 ani cand mai arata cumva,aveai ce sa vezi.Sincer acu e cam trecuta....

    la Stire: Pamela Anderson a cerut 100.000 de euro ca sa vina in Romania
    Invitata la prima petrecere europeana Playboy Mansion, Pamela Anderson va incasa nu mai putin de 100.000 de euro pentru prestatia din cadrul evenimentului. Evenimentul organizat de Mansion Events sub licenta Playboy Enterprises va avea loc pe 17 septem...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • saracul

    Oare nu o fi de vina frumoasa lui iubita?????

    la Stire: Enrique Iglesias are cicatrice pe fese
    Enrique Iglesias, deja faimos pentru obiceiul de a dezvalui aspecte intime despre sine, a marturisit presei ca fesele sale sunt acoperite de cicatrice adanci, capatate in copilarie. Cantaretul ne asigura totusi ca 'bijuteriile' nu au fost ranite in niciun...
  • offf

    De ce *** nu sa facut un concurs care sa implice toate scolile de arta din tara,unde elevi sa aiba posibilitatea sa isi puna in valoare talentul.Eu cred ca ar fi iesit la iveala niste logo-uri sau desene super.Chiar avem tineri talentati in tara.Si cred ca s-ar fi multumit cu mai putini bani.

    la Stire: Frunza din logo-ul turistic al Romaniei, folosita de un magazin online britanic
    Frunza care apare drept logo al brandului turistic al Romaniei se pare ca a fost indragita de mai multe companii. Dupa ce s-a descoperit ca este si logo-ul unei companii de transport din Marea Britanie, frunza a fost gasita si in logo-ul unui magazin o...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    asa este

    Si eu cred ca a fost omorata.Era prea buna pentru ei,s-au folosit de ea sa isi faca mostenitori la tron.Nu cred ca a fost dragoste acolo vreo data.

    la Stire: Un avocat sustine ca printesa Diana a fost omorata
    Printesa Diana a fost omorata, sustine avocatul Michael Mansfield, cel care a jucat un rol cheie in ancheta privind moartea acesteia. Potrivit avocatului, multe intrebari importante legate de accidentul produs in Paris au ramas fara raspuns. Diana avea...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • aa

    Eu sincer cred ca ar trebui sa se faca un sondaj in toata tara ,pentru ca tot ce este acolo este al poporului.Daca pierdem tot ce avem acolo nu prea ne mai ramane mare lucru,ma refer la bogatii ale pamantului.Este comoara noastra si trebuie sa ramana a noastra.

    la Stire: Rosia Montana nu intra in patrimoniul UNESCO, pentru ca nu vor localnicii
    Comunitatile din Rosia Montana si judetul Alba sustin ca initiativa de listare UNESCO a comunei Rosia Montana reprezinta un abuz si "o incalcare a normelor democratice". "(...) initiativa de listare UNESCO vine in contradictie cu vointa democratic expr...