succesul pe care l-a avut Basescu se reflecta si in postarile pline

  • de venin ale unora de pe acest forum. chiar si acum, cand Basescu a inceput o noua etapa a vietii, ca simplu cetatean, tot se gasesc unii care sa critice. daca a fost la restaurant in timpul mandatului, a gresit. daca merge la restaurant dupa terminarea madatului, tot greseala e... adevarul e ca Basescu a deranjat pre multi infractori de seama, de aceea si-a atras ura lor, si de aceea Antena 3 a incercat sa-l desfiinteze pe Basescu la comanda infractorului puscarias Voiculescu. postacilor comunisto-pesedisti, faceti-va rezerve de pastile pentru ficat, ca Basescu nu intra in puscarie, chiar daca va doriti asta cu pasiune :). incetati sa mai fiti orbi si creduli. Gadea a profitat de slaba voastra capacitate de a discerne binele de rau si v-a manipulat la maxim. chiar si asa, Ponta n-a putut castiga alegerile, dovada ca totusi sunt mai multi alegatori care gandesc in tara asta, decat ceilalti. si spre oftica voastra, daca Gadea nu v-a spus, va spun eu: cei mai multi dintre noi nu l-am votat pe Iohannis de drag, ci am votat impotriva lui Ponta. doar nu era sa alegem un infractor, nu ?

    la Stire: Cum a petrecut Basescu la berarie dupa ce a plecat de la Cotroceni (Galerie foto)
    Fostul presedinte al Romaniei Traian Basescu a mers, duminica, imediat dupa ce a predat stafeta lui Klaus Iohannis la Cotroceni, la o cunoscuta berarie din parcul Herastrau din Bucuresti, unde a petrecut alaturi de Elena Udrea si alti oameni importanti di...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii