e de bine vb de comentariiiiiiiile de aici

  • dar se pierde esenta sectorul 4 ca e mai buna bila 49(ca tot e vb de voiculescu si de bingo cred ca merge) sau teo Liliana Minca ce a facut a facut ideea e ce cred cei din sectorul 4 ca o sa faca ea pt ei si la teo e acceasi chestie eu cred ca nici una nici alta nu o faca nimic decat o sa isi rotunjeasca veniturile, a bine sa speram ca teo nu se mai rotunjeste daca castiga acum ca vb de partide psd ce a facut in sector cand au fost ei la primarie nimic a scuze cand era nastase mare a dat un teren la timpuri noi sa faca camin pt o facultate privata nu vb ca acum in afara faptului ca zona e aglomerata ceea ce se intampla prin tot bucurestiul a devenit si o mare distractie pt studenti din camin, se arunca cu pungi cu apa....plus acum in curtea caminului e santier si o mare galagie dimineata a venit mai marele piedone (care o spijina pe doamna de la loto impreuna cu psd) el ce a facut in sector e adevarat in unele zone hai sa zici se vede ca s-a facut ceva plus parcul de la tineretului... dar tot la timpuri noi mai ales ca e granita cu sectorul 3 ce a facut acolo nimic pe stradute nimic un loc de parcare macar in schim toate spatiile verzi sunt gropi de gunoi plus acum a dat si terenul din intersectie langa camin tot pt camin ce e misto ca blocul de acolo nu vb ca nu are parcare dar misto e ca in spatele blocului nu cred ca o sa ajunga nici masina de gunoi ca sa nu vb ca daca se intampla ceva pompieri trebuie sa vina cu galeata ca masina nu are cum sa ajunga la bloc dar asta cred ca e offtopic ca am plecat de la teo si bila 49 dar ma gandeam asa la activiteatea pc+psd in sector acum de teo frate dar chiar nu mai exista o limita in tara asta teo ce treaba are ea cu politica ce a facut ea a facut odata o emisiune o mare galagie un mare scandal o tiganeala de emisiune care nu spunea nimic scuze pt tiganeala dar nu gaseam termenul care sa descrie emisiunea ce poate ea sa faca pt sectorul 4 sa aduca niste manelisti sa ne cante, sa stea la barfa cu piedone sau sa ne explice cum se poate slabi in ceva zile a nu teo care e o mare "la propiu" doamna vrea si ea sa bage in mat ceva salam ceva carnita, carnacioriiii ca na daca emisiune nu pea mai face moare si clar pdl a zis ca merge teo si ca prinde la fraieri si o sa mai bage si ei un om, un PDL-list in parlament dezustat ma intor la munca ca trebuie sa platesc taxe ca na statul asta face asa multe pt noi ca ne simtim obligati sa il rasplatim

    la Stire: Ce masuri propune Liliana Minca in campania pentru colegiul 19 din Capitala
    Liliana Minca, adversara lui Teo Trandafir la Colegiul 19 Camera Deputatilor considera ca faptul ca a lucrat in domeniul economic mai multi ani reprezinta un avantaj, dorindu-si sa faca parte din comisia buget-finante. Liliana Minca, a declarat luni la...
0 comentarii