Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Da de unde...

    Toti teroristii au plecat la munca in strainatate ca nu au banii necesari sa faca pe teroristii in Romania.

    la Stire: Scoala Americana din Bucuresti, luata cu asalt de jandarmi, politisti si trupe antitero
    Scoala Americana din Bucuresti a fost luata cu asalt, sambata dimineata, de forte speciale ale Jadarmeriei, ale Politiei si trupe antitero ale SRI, in cadrul unui exercitiu care nu a fost destinat publicitatii. La actiune au participat sute de agenti s...
  • Paste

    Fericit

    la Stire: 11 alimente cu un efect negativ asupra inteligentei tale
    Alimentatia joaca un rol important atat in mentinerea starii noastre de sanatate, cat si in ameliorarea unor afectiuni existente. Pe langa super-alimentele recomandate in orice dieta, exista si altele cu un efect negativ asupra functiillor creierului, dec...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Preotul purtator de microfon

    In comuna in care m-am mutat, de prima oara de cand am cunoscut preotul comunei, a fost cand a venit un om care s-a dat drept preotul soatului, si si-a cerut scuze ca pacatuieste, si mi-a oferit sa imi vanda(dupa ce mi-a facut o proba) un aspirator pentru care nu a cerut nici mai putin si nici mai m...

    la Stire: Preotul purtator de microfon
    Suflul innoirii s-a facut simtit si in parohia din care fac parte. Acum catva timp, intr-una din duminici, pe cand patrundeam ca de obicei in biserica, atentia mi-a fost atrasa de un fasait misterios, incontinent si omniprezent, incat s-ar fi zis ca insas...
  • Asistati social cu palate si masini de lux

    Multi dintre noi au nevoie de ajutoare mai mari decat avem. Nu vad cum se poate traii intr-o tara asa saraca fara sa ne mutam in judetul Dolj ca sa acumulam niste ajutoare sa ne construim niste asa zise casute care par sa arate ca niste palate, si sa ne cumparam niste masinute care par sa fie masini...

    la Stire: Asistati social cu palate si masini de lux
    In comuna Sadova din judetul Dolj 4.000 din cei 7.000 de localnici primesc ajutoare de la stat, desi localitatea e plina de palate, iar pe ulite circula o sumedenie de masini de lux. Si nu este singura situatie de acest gen in judetul Dolj, autoritatil...
  • de ce minte traian basescu?

    Fiindca in '89, dupa caderea raposatului, a intrat in vigoare o constitutie foarte straina pentru noi, si cu foarte multe porti de ocolire a ei. Se numeste constitutia de baza americana. Acuma, ca se doreste ca Romania sa intre in comunitate, U.E. doreste ca toate aceste porti sa fie inchise. Prea i...

    la Stire: Presa de azi: De ce minte presedintele Traian Basescu?
    FMI transmite Guvernului ca in "nu mai mult de sase saptamani" trebuie sa taie salariile si pensiile. Altfel, delegatia fondului se va intoarce pentru a discuta cresterea taxelor, scrie, sambata, Gandul. Guvernul are la dispozitie maximum sase saptaman...