Intrari recente

  • Udrea

    Udrea este singura care a atras fonduri europene si merita toata admiratia, chiar daca unii sunt carcotasi.

    la Stire: Ministrul Elena Udrea semneaza joi la Husi doua proiecte de 30 de milioane de euro
    Ministrul Dezvoltarii Regionale si Turismului, Elena Udrea, va fi prezenta joi in municipiul Husi pentru a semna doua contracte cu finantare europeana care vizeaza investitii in Vaslui si Husi in valoare de 30 de milioane de euro. Banii vor fi folositi...
  • Udre

    Toata aceasta poveste cu frunza si brandul de tara este de mare ajutor pentru noi. Fara doamna Udrea nu ar fi fost nimica.

    la Stire: Elena Udrea a rezolvat "falsa" problema cu frunza din logo
    Elena Udrea, ministrul Dezvoltarii Regionale si Turismului, a anuntat, joi, la deschiderea Targului International de Turism al ANAT, Winter Holiday, din Bucuresti, ca site-ul strain care continea o frunza similara cu cea din logo-ul brandului de tara a di...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Udrea

    Alaturi de doamna Udrea lucrurile intr-adevar se vor imbunatatii pentru ca este o femeie puternica cu un caracter puternic.

    la Stire: Udrea ataca din nou Opozitia: Programele lor economice nu valoreaza nimic
    Elena Udrea a lansat duminica un nou atac la adresa Opozitiei si le-a transmis membrilor acesteia ca mintea lor nu "poatea sa coaca nimic altceva decat tema suspendarii", iar programele lor economice nu valoreaza nimic. "Facem tot ca sa scoatem Romania...
  • Udrea

    Singura care este de vina la aceasta informare este presa pentru ca minte. Minte pentru ca este pusa sa minta de catre faimosii moguli ai trusturilor de presa care chiar doresc raul acestei tari prin indepartarea actualei puteri.

    la Stire: Udrea, catre copiii de la un centru: "Asa face presa, intimideaza!"
    Elena Udrea, ministrul Dezvoltarii Regionale si Turismului, a vizitat luni un centru pentru ingrijirea copiilor din Bucuresti si i-a avertizat pe acestia ca "presa intimideaza". "Asa face presa, intimideaza!", le-a spus Udrea copiilor de la Fundatia Jo...
  • Udrea

    Presa de la noi condusa de moguli care doresc doborarea actualei puteri. Rusine sa le fie!

    la Stire: Vintu ii da in judecata pe Udrea, Boc si Sever Voinescu
    Sorin Ovidiu Vintu ii actioneaza in judecata, in civil, pe Elena Udrea, Emil Boc si Sever Voinescu, dupa ce acestia l-au acuzat ca este implicat intr-o tentativa de lovitura de stat. SOV solicita daune de cate un milion de euro, pentru primii doi, resp...
  • PDL

    PDL este cel mai competent partid cu cei mai buni oameni ce se implica inspre binele cetateanului.

    la Stire: Gheorghe Falca: PD-L face istorie pentru romani cum a facut Cuza
    Primarul Aradului, Gheorghe Falca, a declarat ca PD-L face istorie asa cum a facut si Alexandru Ioan Cuza pentru ca sunt denigrati la fel pentru reformele pe care incearca sa le faca. "Daca am judeca, cum judeca astazi televiziunile... Cuza a unit cele...
  • PDL

    Din punct de vedere politic intr-adevar va fi anul PDL, an in care sper si cred cu tarie sa se scape de toti mogulii acestia care nu au nici un rost.

    la Stire: Emil Boc: 2012 va fi din punct de vedere politic anul PD-L
    Premierul Emil Boc a declarat ca anul 2012 va fi anul PD-L, care va castiga alegerile locale si parlamentare, deoarece masurile dureroase aplicate acum sunt corecte, iar efectele lor vor fi resimtite pe deplin atunci, cand tara noastra va fi pe crestere e...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • Udrea

    Felicitari doamna Udrea pentru ceea ce faceti cu atata daruire! Bravo.

    la Stire: Udrea a semnat, la Arad, contracte de finantare in valoare de 119,38 mil. lei
    Ministrul Dezvoltarii Regionale si Turismului, Elena Udrea, a semnat, miercuri, la Arad, cinci contracte de finantare prin Programul Operational Regional (POR) in valoare totala de 119,38 milioane lei. Cele cinci contracte sunt "Drumul Vinului Paulis -...
  • Udrea

    Minciuni si iar minciuni despre doamna Udrea. Numai cei din opozitie pot spune si afirma astfel de chestiuni total nefondate.

    la Stire: Udrea: Nu am complotat impotriva lui Blaga
    Ministrul Dezvoltarii Regionale si Turismului, Elena Udrea, afirma ca nu a complotat impotriva fostului ministru de Interne, Vasile Blaga, care si-a dat demisia de onoare luni, si nici nu a sarbatorit, impreuna cu sotul ei, plecarea acestuia din Guvern. ...
  • Udrea

    Felicitari doamna Udrea pentru implicatiile facute. Respect!

    la Stire: Opinii: Misiunea Elenei Udrea
    Trebuia s-o ascultam pe Elena Udrea, nu? De fiecare data cand vorbeste, fosta "blonda de la Cotroceni" ne da indicii despre cum merg lucrurile in PD-L. Si despre ce se va intampla. Ideea e ca nu vorbeste la intamplare. Are o misiune. Una trasata precis de...