moa

Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    M-am saturat de iubitorii de caini...

    si de idiotenia lor. Ce sa educi mai papagalule? Animalele se bazeaza pe instinct. Nu pe ratiune, cum ar trebui sa se bazeze oamenii. Mai putin "iubitorii" de animale. Nu vei putea stii cum va reactiona un animal intr-o situatie data, decat cand se intampla. Uneori e prea tarziu.

    la Stire: Australienii isi eutanasiaza de bunavoie cainii pitbull
    Dupa nefericitul incident de la jumatatea lunii august, cand o fetita de 4 ani a fost masacrata de un pitbull in casa verisoarei sale, in zona metropolitana a orasului Melbourne, Australia este in stare de soc. Socul e atat de mare incat administratia ...
  • @ Cornelush & Imaginationland

    Opreste cineva in America sa te ajute... SIGUR. Pe marginea autostrazilor exista atatea semne cu "interzis sa iei autostopisti". Destui psihopati au omorat soferi. Poate in comunitatile mici, in care toata lumea stie pe toata lumea, dar nu in NY sau LA. Chestia suprema a fost cu schimbatul rotii... ...

    la Stire: Accident incredibil in SUA: Lovit in plin si abandonat (Video)
    Un tanar din Statele Unite a fost lovit in plin de o masina in fata unui supermarket la care lucra. Barbatul iesise sa arunce o punga cu gunoi la tomberonul din fata magazinului, cand in parcare a intrat cu viteza o masina care in urma lovitorii l-a proie...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Hopa...

    Daca ne scoteau pe noi pe primul loc, toata lumea era fericita. Fiecare cu imputzitzi lor.

    la Stire: Germani "nespalati", intr-o Europa incredibil de neglijenta
    Conform ultimelor date rezultate din sondajele institutiilor abilitate, europenii poarta lenjeria intima, neintrerupt, timp de o saptamana, in Germania gandacii isi fac veacul in produsele alimentare, toaletele sunt murdare, iar instrumentele medicale de ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Save your money!

    Ca nu mai vine nimeni, azi-maine. Mai bine pastrati banii de un combo.

    la Stire: Hotelurile din New York instaleaza butoane de panica pentru menajere
    Doua hoteluri de lux din Manhattan unde au avut loc, recent, atacuri sexuale impotriva menajerelor, au fost de acord sa echipeze angajatele cu butoane de panica ce le-ar permite acestora sa alerteze rapid securitatea daca se simt amenintate. Hotelurile...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Din pacate...

    pentru tine, nu te-ai vindecat complet. Tot aiurea vorbesti. Ai grija si la Listerioza. E la mare moda prin CA. Simandicosii astia de occidentali nu prea rezista. Nespalatii de romani or fi imuni. Ce interesant... cand eram copil mancam tot felul de te miri unde, chiar si de pe jos si nu aveam nici ...

    la Stire: Avertisment de la autoritatile romane: E.coli face victime daca nu spalati legumele!
    Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (ANSVSA) avertizeazaza ca infectile cu bacteria E.coli din Germania au fost posibile din cauza ca legumele nu au fost spalate corespunzator. ANSVSA informeaza opinia publica asup...
  • Pana acu' o saptamana

    Exact asa erau proiectate si cele japoneze.

    la Stire: Reactoarele din SUA pot rezista la orice seism si tsunami, sustine seful NRC
    Toate reactoarele nucleare din Statele Unite ale Americii sunt construite astfel incat sa reziste la seisme si tsunami, a declarat joi presedintele Comisiei americane pentru reglementare nucleara (NRC), Gregory Jaczko. "Toate centralele din SUA sunt pr...
  • Am avut dubii...

    dar acum sunt sigur ca avem de-a face cu un popor de ***. Cata energie consumata, discutii inutile, protectori teritoriali (sic!)si o groaza de bani aruncati pe geam. In schimb, nu sunt bani sa facem un km de autostrada, sa strangem gunoaiele, sa zugravim blocurile. Nici nu mai vorbesc de pensii, sa...

    la Stire: Mazare va face un sondaj referitor la maidanezi
    Primarul Constantei, Radu Mazare, a anuntat ca va realiza un sondaj ca sa vada ce solutii propun cetatenii pentru rezolvarea problemei cainilor maidanezi. Mazare a marturisit ca este o fire miloasa si, personal, nu agreaza ideea eutanasierii, informeaz...
  • Circ

    Din ce in ce mai putina paine.

    la Stire: Procesul medicului lui Michael Jackson, transmis la TV
    Procesul doctorului lui Michael Jackson ar putea fi transmis live la televiziune, conform unor rapoarte de marti. Un judecator a oferit permisiunea filmarii procesului doctorului Conrad Murray, care este acuzat de ucidere din culpa, cu anumite camere a...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Yeah right

    Speranta moare ultima...

    la Stire: Dinu Patriciu: Politica nu se face cu salariati
    Omul de afaceri Dinu Patriciu nu se declara prea incantat de alianta dintre PNL si PC si nu crede ca "ar trebui sa existe moneda de schimb intre presa si politica". De asemenea, el marturiseste, intr-un interviu pentru Romania Libera, ca implicarea sa ...
  • Corect

    Politica se face cu jigodii.

    la Stire: Dinu Patriciu: Politica nu se face cu salariati
    Omul de afaceri Dinu Patriciu nu se declara prea incantat de alianta dintre PNL si PC si nu crede ca "ar trebui sa existe moneda de schimb intre presa si politica". De asemenea, el marturiseste, intr-un interviu pentru Romania Libera, ca implicarea sa ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu