Vezi comentariul la care s-a raspuns

Nu FNI vrea ca romania sa intre in faliment

  • Vad ca doamna tovarasul este de fapt barbat si se da drept femeie.Or fi oare dviatii sexuale? FNI-ul este clar ca nu vrea falimentulRomaniei caci ni si-ar mai recupera banii.Masura PDL care nu a fost agreiata de FMI va duce la saracirea teribila a omului de randsi la inbogatirea clientelei politice (vezi afaceerea incheiata intre Ministerul condus de sinistra Elena Udrea ,cu prietenul fiicei lui Basescu care putea fi evitata,ministerul putand incheia contracte si nu prin firme capuse care fara sa faca nimic primeste bani grasi di buzunarul contribuabililor) Asa se procedeaza la voi PDL. Cum a cumparat fata cea mare Ioana,ditamai viloiul si cu ce la mobilat?din ce activitati comerciale si venituri salariale a avut banii?Ce impozit a platit statului pentru aceste venituri? Aici este buba.Aici se scurg banii contribuabililor sa ca sa va fie veniturile si mai grase,haideti sa-i punem sa va sponsorizeze pe pensionari.SA VA FIERUSINE cu genocidul pa care-l pregatiti.Relansati economia pe baze reale si nu falimentati S.Comerciale ce nu va sponsorizeaza.Scoateti la suprafata economia subterana,(a oamenilor vostri ca patroni),mariti bza de inpozitare prin lansare unor programe de dezvoltare ( Ez.constructia de sosele moderne,dar cu firme serioase nu clientelare)Cum faci pe strain sa viziteze Romania fara sa-i pui la dispozitie toate utilitatile?Pe ce sosele sa circule? Iar udrea face ce face si incalca legile moralei caci stiti sa ocoliti legea.

    la Stire: Opinii: Amnezia smecherilor din PNL si PSD
    Stiti cum sunt conspirationistii? Aia care vad o forta intunecata in spatele fiecarui eveniment? Ei, pentru liberali si pesedisti forta intunecata e FMI. Sau asa trebuie sa fie. "Noi ne uitam la FMI, dar el chicoteste si are suficiente motive sa ne duc...
0 comentarii