Vezi comentariul la care s-a raspuns

Catorva secaturisri ca Băsescu şi clica lui-HOTI LA DRUMUL MARE:SĂ VA FIE FOAME-N GÂT

  • In primulrand il intreb pe PAPP=Ce papi mai maimutoiule,ce a ingropat pisica?Pofta buna. Tu DAN-795-esti femeie,sau esti barbat?Am ghicit.Esti barbat si fetita ca asa ii place lui BĂŞINICA vaporeanul. Acum despte partidul vostru de campioni ai minciunii,prefacatoriei si a hotiei Uite o poezieie. Astazi cine frumos minte Noi il punem presedinte Iar pe celmai sinistru El ni-l pune prim ministru Cica din criza a scapat Dar de fapt deabe-am intrat Iar al nostru presedinte Cu nerusinare minte PDL-ule partid stat Pe tine te-am blestemat Dar si pe actualul presedinte Care si cand tace minte Cum de *** ati indraznit Pensiile sa cintiti? Voi in loc sa le indexati Voi din ele retezati Eu cred ca veti incerca Si cianura a ne da Dar ca sa o testati La parinti voi sa le-o dati Si cine este de fapt BĂŞESCU? Sa vedem.Un absolvent al scolii de marinaBravo,dar atat.Nu a facut nici ASE-ul si mai ales nici Comwrtul Exterior.Ce merite a avut de a fost numit Sef Agentie Comerciala in occident?Cine la verificat si recomandat.SECĂTURITATEA.Pentru care merite?Nu cumva pentru incendierea unor vase Franceze?Si cum se comporta acum?Deaceia oare se uita oare Sarkotzz cu fundul la el?Nu se poarta el acum ca un mahalagiu?Pe cine face el gaozar?Nu ie este rusine sa vorbeasca asa?Asa poate sa spuna doar cand se uita in oglinda.Este inconjurat de lichele ca si voi care fura de stinge.Daca ati fura numai jumatate din cat futati,am scapa de criza economica.Credeti ca nu veti da socoteala?Va inselati.Va veni scadenta si veti plati.ASA SA MA AUDA DUMNEZEU!

    la Stire: USL, la mana unui monarhist (Opinii)
    Exista cateva adevaruri astazi in Romania, general acceptate si aproape universal valabile. Aproape nimic nu merge bine. Nici in ultimii 21 de ani nimic nu a mers bine, desi acum lucrurile par sa fi ajuns la nota scadenta si raul s-a concentrat in doze le...
0 comentarii