Intrari recente

  • si *** voteaza, nu-i asa???

    poate ca la referendumul asta au fost pe lista si strabunici matale domnule Lumezeanu;... su cum EI nu s-au prezentat la vot, au fost de partea Presedintelui suspendat... linge-i obielele in continuare, dar nu stiu daca mai ai cui!...

    la Stire: Uite mincinosul de la CCR! (Opinii)
    Cineva minte la CCR. De ingheata apele. Cum o face? Foarte bine. Folosindu-se de ceva ce stapaneste foarte bine: codarea sau omisiunea, folosindu-se de limbajul juridic. De ce zic ca avem un mincinos la Curte - de fapt, mai multi? Pentru ca nu se pot c...
  • Comentariu inadecvat



    la Stire: Crin Antonescu - pretul unei obsesii feroce (Opinii)
    Crin Antonescu este dispus sa arunce Romania in aer pentru a ramane in locul care concentreaza obsesia sa - Palatul Cotroceni. Daca suspendarea a fost decisa, dupa cum spun surse foarte credibile din USL, sub santajul demisiei sale, si implicit al ruperii...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    si???

    mai stai capra inca doi ani jumate' la Base intre timp???

    la Stire: De ce nu ma duc la vot (Opinii)
    Pe scurt, din motivul expus cum nu se poate mai plastic si explicit de Andrei Plesu: pentru ca nu e nimic de ales intre un berbec si doua gaste. Dar dincolo de aceasta explicatie care tine de nivelul atat de scazut al liderilor politici actuali, absen...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Bravo!

    si in felul asta, il validezi pe Base... ia de la Basescu!

    la Stire: De ce nu ma duc la vot (Opinii)
    Pe scurt, din motivul expus cum nu se poate mai plastic si explicit de Andrei Plesu: pentru ca nu e nimic de ales intre un berbec si doua gaste. Dar dincolo de aceasta explicatie care tine de nivelul atat de scazut al liderilor politici actuali, absen...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Berbecul e cel care nu intelege ca e vorba de Basescu la referendum!

    Ponta si Antonescu sunt doua personaje care nu sunt implicate decat in campania pentru demiterea lui Basescu; Aici este vorba de judecarea Presedintelui care si-a batut joc de poporul pe care-l uraste visceral; El a anuntat taierile de salarii si pensii, El a bagat zazanie intre categoriile de buge...

    la Stire: De ce nu ma duc la vot (Opinii)
    Pe scurt, din motivul expus cum nu se poate mai plastic si explicit de Andrei Plesu: pentru ca nu e nimic de ales intre un berbec si doua gaste. Dar dincolo de aceasta explicatie care tine de nivelul atat de scazut al liderilor politici actuali, absen...
  • lingaul...

    jurnalistul care l-a pupat pe Basescu pe toate partile, nu se dezminte nici acum cand a intarcat balaia... mult trebuie sa mai fi furat astia daca resursele de sponsorizare sunt inepuizabile!...

    la Stire: Vittore, s-a terminat, renunta! (Opinii)
    Victor Ponta se zbate. Stie ca s-a strans latul in jurul sau. Stie ca a platit vizita la Bruxelles cu viitorul sau. Poate, spun poate pentru ca nu stiu, daca nu ar fi batut din picioare atat de tare sa mearga la Consiliul European, astazi nu s-ar fi aflat...
  • BASE sa mai stea si pe-acasa ca ne-a facut destul de ras in Lume

    vremea celor care hahaiesc in loc sa faca ce-a promis a apus. e timpul sa-si puna sculele-n cui si sa plece cu coada intre picioare. tara nu-l mai vrea. a spus-o "Piata" din toata tara... chiar daca tara nu se conduce din "Piata", glasul Ei este tare!

    la Stire: Constitutia nu e chichita avocateasca (Opinii)
    Toata povestea cu plecarea la Consiliul European si cu declaratia adoptata de Parlament reprezinta smecherii electorale. Daca USL era atat de convins ca potrivit Constitutiei in vigoare este dreptul premierului sa reprezinte Romania la Bruxelles in ch...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    cum spuneam mai alaltaieri...

    cum se chema miezul atomului???dodoashca???

    la Stire: 50 de secunde din viata lui Nastase, o eternitate pentru Ponta (Opinii)
    22 mai, primele ceasuri ale zilei. Afara lumina se lupta cu intunericul. Noaptea se lasa usor, usor dusa. Gunoierii aproape ca si-au terminat treaba. Ploua neincetat. Adrian Nastase sta cu ochii lipiti in tavanul dormitorului, cand soneria telefonului spa...
  • Gradina Domnului este mare...

    de aceea, domnule Leca ar cam trebui sa te cauti... nu stiu daca inca mai crezi in miracole, dar n-ai sa te mai faci bine de pedelism, niciodata! pacat! speram sa te speli de pacatele obedientului conditionat macar in ceasul al doisprezecelea... oare cat de bogate or fi izvoarele de unde se-ada...

    la Stire: 50 de secunde din viata lui Nastase, o eternitate pentru Ponta (Opinii)
    22 mai, primele ceasuri ale zilei. Afara lumina se lupta cu intunericul. Noaptea se lasa usor, usor dusa. Gunoierii aproape ca si-au terminat treaba. Ploua neincetat. Adrian Nastase sta cu ochii lipiti in tavanul dormitorului, cand soneria telefonului spa...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    MARE scarnavie!

    zic: mare scarnavie trebuie sa te fi nascut daca scoti asa ganduri din capatana-ti seaca tinere! proasta educatie civica trebuie sa fi avut daca pe parintii tai care te-au crescut si au muncit 7 zile pe saptamana in situatia cand nu aveau nici duminici si nici sarbatori religioase1 rau se va rascu...

    la Stire: Chilotii politicii interne, la geamul Externelor (Opinii)
    Ministrul de Externe al Romaniei se pronunta explicit pentru suspendarea din functie a presedintelui Romaniei, adica a sefului diplomatiei Romane, afirmand ca o asmenea solutie ar putea "avea efecte benefice in repunerea in miscare a energiilor tarii". ...