Intrari recente

  • nesimtirea specifica !

    Europa !!!! Ati vrut arabi sa va faca muncile de jos ! Bravas ! Aveti arabi ! Aceasta este ciuma sec 21 ! Efectiv ! Adica Europa va lasa in casa la ea da? iar voi incepeti sa o comandati , din varii motive sa creati panica sub egida : Dumnezeu e mare ! Ok ! E mare dar nu criminal ! vous comprenez...

    la Stire: Atac in Franta - A strigat "Allah e mare" si a intrat cu masina in pietoni
    Un sofer care a strigat "Allah e mare" in araba a intrat cu masina in mai multe grupuri de pietoni in Dijon, Franta. 11 persoane au fost ranite, din care doua grav. Atacatorul a fost arestat dupa ce a comis cinci atacuri in zone diferite ale orasului, ...
  • DE CE ?

    De ce trebuia sa fii dumneata mai fistichiu decat altii domnule ? Ai ? Nu ai impuscat un presedinte ci un om , Intelegi ? Cine te-a pus pe tine sa te erijezi in Dumnezeu, sa judeci deci, si mai mult, sa te lauzi : \'\'gloantele mele i-au ucis ??\'\'/Asa ai fost tu crescut ? De ce alti presdinti din ...

    la Stire: Calaul lui Ceausescu povesteste ultimele clipe ale dictatorului
    Parasutisul Ionel Boeru isi aminteste cu claritate ziua in care a murit fostul dictator roman Nicolae Ceausescu. Mai mult, sustine ca ploaia de gloante scoasa de AK-47 pe care il tinea in maini este cea care a ucis cuplul Ceausescu. Pe atunci capitan d...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Astia da urmasi ai Domnului ! Bravas !

    Intr-adevar arabii cred ca daca ucid pacatosi ei vor merge in cer unde ii asteapta 70 ,sau ceva de gen ,de fecioare cu care vor face dragoste , vor putea sa manance dar nu vor defeca ! Deci informatiile acestea le-am aflat pe viu de la arabii din Acco- Haifa(Israel) care se inchinau de 5 ori pe zi, ...

    la Stire: Statul Islamic si-a executat 100 de luptatori care au vrut sa dezerteze
    Extremistii gruparii teroriste Statul Islamic au executat 100 dintre luptatorii lor straini, dupa ce acestia au vrut sa renunte si au incercat sa fuga din sediul central al organizatiei, din orasul sirian Raqqa. Un activist opozant atat al Statului Isl...
  • Dincolo de timp...

    Intr-adevar , 25 de ani de cand acel sistem a cazut cu surle si trambite si tot 25 de ani de cand tara a inceput sa se inscrie intr-un trend imperceptibil de jefuire sistematica avand ca actori, mioritici din toate partidele si,as putea spune fara teama de a gresi, cosmopoliti! Niciun domeniu nu a s...

    la Stire: 25 de ani de la caderea comunismului: Marturiile unui american impuscat la Revolutie
    La 25 de ani de la caderea comunismului in Romania, presa straina publica din nou relatarile jurnalistului american John Daniszewski de la Revolutia din 1989. In urma cu 25 de ani, scrie Associated Press, oamenii s-au ridicat impotriva dictatorului rom...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    dr SL

    Nu stiu daca ai vazut filmul cu previziunile lui Nostradamus ! L-am vazut in anii \'90 si spunea cam asa : In valtoarea vremurilor, Europa occidentala va fi un timp sub cizma lui Hafez ! El va trimite 3 rachete (cu incarcatura nucleara deducem noi ) catre SUA ! Doua vor fi redirectionate in Oocean ...

    la Stire: SUA au votat noi sanctiuni impotriva Rusiei si armament pentru Ucraina: Kremlinul ameninta (Video)
    Rusia va aplica masuri simetrice pentru orice noi sanctiuni impuse de Statele Unite in criza ucraineana, avertizeaza Ministerul rus de Externe, dupa ce Congresul american a aplicat un proiect contestat de Moscova. "Fara niciun dubiu, nu vom putea raman...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    cantemir

    Tot respectul pentru tine ! Vreau sa reamintesc ca da, Biblia are dreptate/NU MINTE si in ea este scris : Dumnezeu parapadeste pe cei ce vreau sa distruga pamantul ! Iti poti imagina explozii de 10 ori mai puternIce decat cele de la H si N ? Daca axa Pamantului se va inclina cu 2 grade atunci o part...

    la Stire: Congresul american a aprobat bugetul Apararii pentru 2015: Cati bani se duc in razboaie
    Congresul american a aprobat, vineri, bugetul anual pentru Aparare. Suma este de 577 de miliarde de dolari, din care 64 de miliarde sunt alocate pentru razboaiele de peste hotare. Legea urmeaza sa fie promulgata acum de presedintele Barack Obama, infor...
  • Mda...

    nu are trebui sa isi chinuie propriul popor dar , zice el, pe rusi nu i-a invins nimeni ! De aceea in toata prostia lui ar putea sa mearga ianainte sa intre chiar in Moldova ! So what , ar zice el !!! Atacati-ma ! Sange in instalatie a avut si Hitler in toata nebunia lui, si ce a castigat ? Noroc cu...

    la Stire: SUA au votat noi sanctiuni impotriva Rusiei si armament pentru Ucraina: Kremlinul ameninta (Video)
    Rusia va aplica masuri simetrice pentru orice noi sanctiuni impuse de Statele Unite in criza ucraineana, avertizeaza Ministerul rus de Externe, dupa ce Congresul american a aplicat un proiect contestat de Moscova. "Fara niciun dubiu, nu vom putea raman...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    un oarecare,

    daca ai bani poti sa faci cercetari si sa afli ca , de exemplu ,exista arme neuronale de control al creierului si ca o ramura, optogenica , sistemul HAARP cu ajutorul caruia se pot produce cutremure ( vezi cel din Japonia unde au murit 15 000 oameni), gauri in stratul de ozon... s.a.m.d !

    la Stire: Congresul american a aprobat bugetul Apararii pentru 2015: Cati bani se duc in razboaie
    Congresul american a aprobat, vineri, bugetul anual pentru Aparare. Suma este de 577 de miliarde de dolari, din care 64 de miliarde sunt alocate pentru razboaiele de peste hotare. Legea urmeaza sa fie promulgata acum de presedintele Barack Obama, infor...
  • Sunt acrii strugurii !!! Deh...!

    Ahahahahahaha, Bugetul Rusiei pe 2015 este de ...aaaaaaaaaaa: $ 92 mld ???!!! Bugetul Chinei pe 2015 ? $ 131,57 mld ! Bugetul SUA ? Extraordinar !!! $ 577 mld din care 64 mld alocate pentru razboaiele din exterior ! Deci de la 92 la 577 este o diferenta de 6,13 iar de la 131,57 la 577 de 4,38! Cate...

    la Stire: Congresul american a aprobat bugetul Apararii pentru 2015: Cati bani se duc in razboaie
    Congresul american a aprobat, vineri, bugetul anual pentru Aparare. Suma este de 577 de miliarde de dolari, din care 64 de miliarde sunt alocate pentru razboaiele de peste hotare. Legea urmeaza sa fie promulgata acum de presedintele Barack Obama, infor...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • disectie pe subiect !

    Ok, i-a luat statul banii acestia dar nu mai are oare prin ceva offsore\'uri ??/ Acesti bani ,$ 1,5 mil E , i-a pus asa pentru orice eventualitate in caz ca il prinde apoi sta bine merci precum Bibolaru care a \'\'beneficiat \'\' de 2000 mld ron oarece timp in urma ! A facut 3 sau 4 din 5 , nu mai r...

    la Stire: 1,4 milioane de euro, confiscate de la fostul sef CFR, Alexandru Noaptes - decizie definitiva
    Alexandru Noaptes, fostul director al CFR, va ramane fara o parte semnificativa din averea sa. Magistratii de la Inalta Curte de Casatie si Justitie au dispus, vineri, confiscarea a 1,5 milioane de euro din averea lui Noaptes. Decizia este definitiva, ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu