disectie pe subiect !

  • Ok, i-a luat statul banii acestia dar nu mai are oare prin ceva offsore\'uri ??/ Acesti bani ,$ 1,5 mil E , i-a pus asa pentru orice eventualitate in caz ca il prinde apoi sta bine merci precum Bibolaru care a \'\'beneficiat \'\' de 2000 mld ron oarece timp in urma ! A facut 3 sau 4 din 5 , nu mai retin si acum nu se mai aude de el ! Vi se pare normal ? Va amintiti de cazul patronului din China ce a falsificat laptele praf cu melamina ce produce pietre la rinichi si in final blocaj renal ? A fost condamnat la moarte ! Directoarea ? Inchisoare pe viata ! Si asta pentru o cantiatate de cateva sute de tone , 230 ? Deci , asa pot sa stau si eu linistit in Maldive sau Seychelles pe banii fraierilor !!! Va amintiti, de asemenea de Vantu ce declara recent ? L-am vazut pe video : Voi sunteti fraieri , nu aveti case , bani , o duceti rau ! In cazul acesta eu voi profita de voi ! Cand taiati raul de la radacina atunci va fii ok .....! Apreciez sinceritatea lui dar nu si faptele care sunt la cealalta extremitate ! Cica : daca statul m-ar fi prins cu toate ilegalitatile ce le-am facut , atunci as fi stat la puscarie toata viata ! El a spus cu gura lui ! In cazul acesta , ce siguranta am eu ca acest Noaptes nu face oarece ani de inshisoare apoi bine merci , la soare ! Nu avem decat sa ne vedem lungul nasului ( a se citi, imposibilitatea de a face mai mult in sensul acesta decat lingvistic) si sa ne vedem de afacerile noastre ! In alta ordine de idei , sa auzim de bine! PS : Vantu in acel filmulet de care va vorbeam poarta un tricou alb ape care este scris : BI\'T\'C\'H INSIDE !

    la Stire: 1,4 milioane de euro, confiscate de la fostul sef CFR, Alexandru Noaptes - decizie definitiva
    Alexandru Noaptes, fostul director al CFR, va ramane fara o parte semnificativa din averea sa. Magistratii de la Inalta Curte de Casatie si Justitie au dispus, vineri, confiscarea a 1,5 milioane de euro din averea lui Noaptes. Decizia este definitiva, ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii