DE CE ?

  • De ce trebuia sa fii dumneata mai fistichiu decat altii domnule ? Ai ? Nu ai impuscat un presedinte ci un om , Intelegi ? Cine te-a pus pe tine sa te erijezi in Dumnezeu, sa judeci deci, si mai mult, sa te lauzi : \'\'gloantele mele i-au ucis ??\'\'/Asa ai fost tu crescut ? De ce alti presdinti din BC* nu au fost ucisi ? Eu daca as fi fiul sau fiica ta te-as numi \'\' calaul meu" tocmai ca sa suferi in inima ta daca cunosti morfologia cuvantului /verbului :\'\'a suferi\'\' ! Recunosc a fost greu pe timpul lui , a dat ordin si a ucis multi oameni , urma sa rada de pe fata pamantului 7000!!! de sate ! Dezgustator !!! Cu toate relele ce le-a comis nu trebuia ucis ci intemnitat ! Dar , probabil ca ai si tu dreptatea ta , motivele tale pentru care ai facut-o ! Ma intreb daca ai putut /poti si vei putea sa pui capul linistit pe perna si mai mult, cum vei raspunde la intrebarile pe care Mantuitorul ti le va pune la judecata : De ce ti-ai ucis presedintele? I-ai dat viata cumva ? Judecata oamenilor iti este atribuita tie sau Mie ca Fiu al Dumnezeului vesnic , Iehova,Tatal Meu ? Nu ai citit in Biblie cine va judeca vii si *** si cui ii da Tatal Meu aceasta onoare ! Nu stiu zau cum iti vei scoate camasa ! Iti indic sa te rogi la Dumnezeu sa te ierte pentru ca DOAR EL poate sa ierte, sa intre in inimi si rarunchi , sa vada ...! * BC-blocul comunist ps: comentariul meu este pur uman avand o baza masiv sentimentala si nu vrea sa induca ideea de parere de rau dupa vechiu sistem !

    la Stire: Calaul lui Ceausescu povesteste ultimele clipe ale dictatorului
    Parasutisul Ionel Boeru isi aminteste cu claritate ziua in care a murit fostul dictator roman Nicolae Ceausescu. Mai mult, sustine ca ploaia de gloante scoasa de AK-47 pe care il tinea in maini este cea care a ucis cuplul Ceausescu. Pe atunci capitan d...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii