Intrari recente

  • corect!

    Absolut de acord!

    la Stire: Calaul lui Ceausescu povesteste ultimele clipe ale dictatorului
    Parasutisul Ionel Boeru isi aminteste cu claritate ziua in care a murit fostul dictator roman Nicolae Ceausescu. Mai mult, sustine ca ploaia de gloante scoasa de AK-47 pe care il tinea in maini este cea care a ucis cuplul Ceausescu. Pe atunci capitan d...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    corect!

    Absolut de acord!

    la Stire: Calaul lui Ceausescu povesteste ultimele clipe ale dictatorului
    Parasutisul Ionel Boeru isi aminteste cu claritate ziua in care a murit fostul dictator roman Nicolae Ceausescu. Mai mult, sustine ca ploaia de gloante scoasa de AK-47 pe care il tinea in maini este cea care a ucis cuplul Ceausescu. Pe atunci capitan d...
  • Unul

    Nu fiti stupizi, ziaristi idioti!; a murit, ... gata!, a meritat-o cu virf si indesat pentru ignoranta sa privind traiul decent al poporului (lipsa de mincare, caldura, apa calda, etc.), in rest a facut destule si bine pentru Romania, ... vezi investitii uriase in economie! Regimul lui a fost inuman...

    la Stire: Calaul lui Ceausescu povesteste ultimele clipe ale dictatorului
    Parasutisul Ionel Boeru isi aminteste cu claritate ziua in care a murit fostul dictator roman Nicolae Ceausescu. Mai mult, sustine ca ploaia de gloante scoasa de AK-47 pe care il tinea in maini este cea care a ucis cuplul Ceausescu. Pe atunci capitan d...
  • Hahalera!

    Da-te jos, jegosule!; auto-desfiinteaza-te, auto-"demsioneaza", auto-dispari, magarule mincinos, laudaros, inconstient, mistocar ordinar, mincinos-auto-laudativ, neputincios si impertinent in orice moment in care apari in mass-media!; dispari, d-zeului din viata publica; fa-ti harakiri si/sau mia-cu...

    la Stire: Ultima conferinta a lui Basescu la Cotroceni. Reactia lui Ponta
    Victor Ponta a reactionat imediat la ultima conferinta sustinuta de presedintele Traian Basescu de la Cotroceni. Premierul ii multumeste ironic sefului statului ca "macar la final de mandat (sau mandate) incearca sa explice ce lasa in urma dupa 10 ani". ...
  • Mass-mediaplatita la greu!

    1) - Cacanari de ziaristi, inculti, magari, si obraznici inconstienti: se zice FRUSTRARE si nu frustare!!! 2) - Presedintele Basescu v-a dat o lectie de comportare civilizata pe care nici unul dintre voi - marii politruci, ziaristi de duzina (impreuna cu mamele, si familiile voastre) - nu o va veti...

    la Stire: Basescu, ultima conferinta la Cotroceni - realizari, esecuri si viitor
    Presedintele Traian Basescu a sustinut, sambata seara, ultima conferinta de presa de la Palatul Cotroceni, in calitate de sef al statului, in care a vorbit despre realizari, esecuri, dar si despre viitorul sau si al Romaniei. Seful statului a abordat t...
  • Chiar credeti!?

    S-o credeti voi, comunistii, pe asta (inclusiv matale, comunista Ene)!... Ii vedeti dvs pe acesti comunisti inveterati ca vor sa piarda, (macar ipotetic, imaginar) vreun dram de putere, afisind public ca vor sa scape de acuzatia de CORUPTI COMUNISTI separindu-si puterea politica de cea administrativ...

    la Stire: Victor Ponta intinde coarda la maximum. Va curge sange in PSD! (Opinii)
    Cand purtatorul de cuvant al PSD a emis comunicatul privind separarea functiei politice de cea administrativa in cadrul partidului, unii au vazut in el un atac la Victor Ponta, primul dintre aceia care cumuleaza cele doua functii. Cateva ore mai tarziu...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Guvernul are..., mai natingule...!!!

    Guvernul face (aranjeaza???!!!) bugetul!; Parlamentul si/sau presedintele, il rejecteaza, sau il aproba!

    la Stire: Grav atac la DNA! Cum se joaca Guvernul Ponta cu banii
    Ati crezut ca PSD se da pe brazda, nu-i asa? A votat ridicari de imunitati, a respins legea amnistiei si gratierii, a dat afara un corupt, dl Ponta a anuntat toleranta zero la coruptie. Adica ar fi inteles, nu-i asa?, morala votului din 16 noiembrie care ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Copiii de comunisti, comunistii oameni cinstiti?!

    Nu inteleg, marea majoritate a membrilor Parlamentului sun fosti comunisti inraiti si fosti securisti care au avut acces la (re)sursele financiare ale (intreprinderilor) statului pe care le-au hacuit!; noua generatie, copii de SECURISTI si COMUNISTI, au invatat oare ceva nou (!), au avut vreun dram ...

    la Stire: Grav atac la DNA! Cum se joaca Guvernul Ponta cu banii
    Ati crezut ca PSD se da pe brazda, nu-i asa? A votat ridicari de imunitati, a respins legea amnistiei si gratierii, a dat afara un corupt, dl Ponta a anuntat toleranta zero la coruptie. Adica ar fi inteles, nu-i asa?, morala votului din 16 noiembrie care ...
  • That\'s It

    Ce mai vreti, romani din Romania si de pretutindeni?! Mesaj ne-politic, ne-partinitor, "ne-jegos - stil PSD!!", rezonabil si indulgent-intelectual din partea noii "nuante" democrato-civilizare promisa, promovate de acest nou nascut in istoria poporului roman! Sa-i dea D-zeu putere de munca impotriva...

    la Stire: Purtatorul de cuvant al lui Iohannis: Va face schimbari istorice
    Viitorul purtator de cuvant al presedintelui ales Klaus Iohannis, Tatiana Niculescu Bran, este de parere ca fostul primar al Sibiului "va face schimbari istorice" in functia de la Cotroceni. "Klaus Iohannis m-a convins cu tot ce a facut in campania ele...
  • That\'s It

    Ce mai vreti, romani din Romania si de pretutindeni?! Mesaj ne-politic, ne-partinitor, "ne-jegos - stil PSD!!", rezonabil si indulgent-intelectual din partea noii "nuante" democrato-civilizare promisa, promovate de acest nou nascut in istoria poporului roman! Sa-i dea D-zeu putere de munca impotriva...

    la Stire: Purtatorul de cuvant al lui Iohannis: Va face schimbari istorice
    Viitorul purtator de cuvant al presedintelui ales Klaus Iohannis, Tatiana Niculescu Bran, este de parere ca fostul primar al Sibiului "va face schimbari istorice" in functia de la Cotroceni. "Klaus Iohannis m-a convins cu tot ce a facut in campania ele...