Intrari recente

  • ha hahhahah

    Adevarul e ca pe unde se duce,rupe toti norii :)))De-aia il si expediaza repede.Un meci..si eu il castig din nimereala.Noroc cu Tata...Ziaristilor...nu va mai extaziati asa...

    la Stire: Razvan Lucescu rupe norii in Grecia
    Razvan Lucescu o duce de minune in Grecia, la Skoda Xanthi. Echipa pregatita de tehnicianul roman a invins-o cu 4-2 pe Panathinaikos, in ultima etapa. Ultimul gol al lui Xanthi a fost marcat de fostul atacant al Stelei, Pantelis Kapetanos. A fost...
  • ha haha

    Unde a jucat????

    la Stire: Un fotbalist roman a murit la doar 22 de ani intr-un accident rutier
    Simon Szilard, fotbalistul echipei Universitatea Cluj, a murit intr-un accident rutier la doar 22 de ani. Accidentul s-a produs pe Dealul Feleacului, dupa ce masina condusa de Szilard a intrat intr-un tir, potrivit Stiri de Cluj. "A fost un jucator ...
  • ha hahah

    Fotbalist care n-a jucat nicaieri !

    la Stire: Un fotbalist roman a murit la doar 22 de ani intr-un accident rutier
    Simon Szilard, fotbalistul echipei Universitatea Cluj, a murit intr-un accident rutier la doar 22 de ani. Accidentul s-a produs pe Dealul Feleacului, dupa ce masina condusa de Szilard a intrat intr-un tir, potrivit Stiri de Cluj. "A fost un jucator ...
  • hahahaaa

    Bai ziaristilor...nu sunteti in mintile voastre! Omul asta a plecat de 100 ani de la Steaua...si voi tot ne informati la zi despre el :)) Ba ca arunca Arabia Saudita in aer...ba ca da tunuri....Cui ii mai pasa??? Si campionatul respectiv e jalnic ! Dar voi...ambitiosi ...:)))

    la Stire: Mirel Radoi da ultimul tun al carierei - cu cine va semna si cat va castiga
    Mirel Radoi nu ramane pentru mult timp fara echipa dupa despartirea de Al-Ahli Dubai. Chiar daca evolutiile sale din ultima perioada nu au fost tocmai bune, Radoi a primit deja o oferta excelenta. Fostul capitan al Stelei va semna in urmatoarea perioad...
  • huoooooo

    Bai nenorocito de ziarista...cum poti sa il numesti monstru pe acest om? Poate are o boala psihica. Daca ma-ta are varice,e monstru? Du-te la scoala..sa nu mai scrii prostii...

    la Stire: Monstrul din Brazilia: a ucis 39 de femei si mai vrea
    Un brazilian sustine ca a ucis pana acum 39 de femei in Rio de Janeiro. Daca spusele sale se confirma, atunci Sailson Jose das Gracas ar putea fi unul dintre cei mai prolifici ucigasi in serie din istoria Braziliei. Intr-un interviu acordat televiziuni...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • ha hahhahah

    Inca un negru ???? Asta da titlu rasist ! Bine ca nu esti in America...ca deja sareau 5 negrii pe tine :))))

    la Stire: Revolte in America: Inca un negru ucis de politie
    Un nou incident cu potential exploziv a avut loc in America. Un cetatean de culoare a fost impuscat mortal de un politist alb, in Phoenix, Arizona. Incidentul vine pe fondul amplelor manifestatii de strada, pe alocuri violente, ce au cuprins SUA dupa doua...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • hahaha

    Hai ca e frumos in Romania. .:-)))

    la Stire: Scandal urias in sportul romanesc dupa bataia dintre Mircea Badea si motociclist
    Sportul romanesc de contact este lovit de un scandal urias dupa lupta dintre prezentatorul TV, Mircea Badea si motociclistul Teodor Emi, multiplu campion national la Muay Thai. Presedintele Federatiei Romane de Arte Martiale, Florentin Marinescu, susti...
  • Haha

    Sa nu uit sa-mi iau cutitul la mine ! Am impresia ca articolele astea sunt scrise de babe...

    la Stire: Meteo: Ceata deasa, s-o tai cu cutitul
    Miercuri, vremea nu va cunoaste modificari semnificative. Ceata matinala va fi mai deasa si se va extinde pe arii mai largi, dar temperaturile vor fi similare zilei precedente si nu vor cadea precipitatii. Meteorologii au emis miercuri dimineata mai mu...
  • ha hahha

    Ziaristule...poti sa revii cu stirea asta,peste 7 ani? Ca promit sa o citesc.Sa castigi si tu o paine datorita click-ului meu...

    la Stire: Romanii ar putea zbura de la Cluj-Napoca la New York - afla de cand
    Romanii ar putea zbura, in urmatorii 7-8 ani, de la Cluj-Napoca la New York, dupa finalizarea extinderii pistei pana la 3.500 de metri. "In acest an ne apropiem de un trafic de aproximativ 1,2 milioane de pasageri pe Aeroportul International \'Avram Ia...
  • ha hahaha

    Pai ce facem,ne bucuram de raul altuia? Bravo ziaristule! Roman adevarat! ha hahahah

    la Stire: Simona Halep, in al 9-lea cer: Inca o tenismena de top, eliminata la Cincinnati
    Simona Halep a scapat de o noua rivala la turneul de la Cincinnati, disputat in aceasta saptamana si dotat cu premii in valoare totala de 2,56 milioane de dolari. Dupa Petra Kvitova, sportiva noastra n-o va inalni la competitia din SUA nici pe canadian...