MAC, MAC, MAC! Am salvat Romania de la colapsul economic si am stabilizat-o!!! Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!...

  • Am avut doua provocari: un deficit bugetar urias pe care fosta guvernare a lui Kogalniceanu a lasat-o!!! Huooo, huooo, huooo!!! Ham, ham, ham! Hauuu, hauuu, hauuu!!! Si alta provocare: criza economica de o duritate fara precedent din 1933!!! Care era cat pe ce sa ne afecteze in 2009 in 2011 si 2012, 13,14!!! Din doua in doua luni ameninta criza!!! Noroc ca iese lunar dl.Presedinte (sa traiti, d.Presedinte, sarumana!) pe sticla si ameninta Criza cu degetul!!! „Rusine, Crizo!!! „ Iar eu mai dau afara 100.000 bugetari si mame cu copii mici, iar Criza se rusineaza si se retrage, dar dupa o saptamana iar isi arata din nou coltii!!! Si iar trebuie sa reduc ceva, de la asistatii social, de la dizabilitati, de la pensionari... Si asa, eu am salvat Romania, la indicatiile lui Sefu! Sa traiasca Sefu!!!! Am zis bine, Sefu? Da? Atunci: Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!... Mac, mac, mac!...

    la Stire: Boc anunta crestere economica, depolitizarea institutiilor si victoria PD-L in 2012 (Video)
    Premierul Emil Boc a prezentat sambata, la reuniunea Consiliului National de Coordonare al PD-L, realizarile din ultimii doi ani de mandat si a anuntat cateva masuri pe care coalitia de guvernare le va lua de urgenta pentru cresterea economica. Emil Bo...
0 comentarii