Macmacmac!!! macmacmac!!! macmacmac!!! Tariceanu e de vina !!!

  • Mi-a ordonat Sefu (Sa traiti, Sefu! Saru-mana, Sefu!) sa anunt ca vom creste salariile bugetarilor… Am anuntat: Macmacmac!!! macmacmac!!! macmacmac!!! PDL va creste salariile la bugetari! Dupa aceea, Sefu (Sa traiti, Sefu! Saru-mana, Sefu!) s-a razgandit, a aparut la TV si a spus ca Niciun salariu nu va creste… Am anuntat si eu: Macmacmac!!! macmacmac!!! macmacmac!!! Nu va creste niciun salariu fara sa avem noi venituri mai mari (noi, adica Sefu, fetele lui, noi de la PDL…) !!! La care Sefu imi da din nou telefon (Sa traiti, Sefu! Saru-mana, Sefu!) si mi-a spus ca va mari salariile de la 1 octombrie… Am iesit si am declarat: Macmacmac!!! macmacmac!!! macmacmac!!! De la 1 octombrie, PDL va mari salariile! Dupa aceea, Sefu (Sa traiti, Sefu! Saru-mana, Sefu!) i-a dat ordin lui Voinescu sa declare iar ca nu se mareste niciun salariu… ??? Ce sa declar ??? Orice as declara, vad ca Sefu (Sa traiti, Sefu! Saru-mana, Sefu!) e suparat rau!!! Si cand e suparat, ma cheama la Cotroceni si-mi rade cate o bataie…(Sa traiti, Sefu! Nu ma mai loviti peste fata, Sefu, ca-mi faceti vanatai!...si nu mai pot aparea la TV sa dau declaratii…) Macmacmac!!! macmacmac!!! macmacmac!!!

    la Stire: Balbaiala in Coalitie - Cresc sau nu salariile bugetarilor de la 1 octombrie?
    Liderii coalitiei de guvernare ar fi decis, luni, ca salariile bugetarilor vor creste de la 1 octombrie, procentul de crestere urmand sa fie stabilit in functie de incasarile la bugetul de stat. Informatia a fost confirmata initial de Varujan Pambuccian, ...
0 comentarii