Intrari recente

  • Branconerii care demostreaza va fi combatuti cu fernitate!

    Breana Caragiale a combatut legea! Domnu Berca voia sal trimita pe Gheorge Valdan sa rezolve situatiea dar Georghita erea ocupat la coafor! Isi facea o frezura noua! Legea care a dato Domnul Prensedinte ie clara! Adunarile nepermise nu e permise! Care o calca primeste amenda! Execut binale, org...

    la Stire: Brianna Caradja, luata cu duba de jandarmi din centrul Capitalei
    Printesa Brianna Caradja a fost ridicata de jandarmi si bagata in duba, marti, de trei ori, alaturi de alte persoane care au protestat in fata Ministerului Economiei fata de exploatarea gazelor de sist, de catre compania americana Chevron. "Am fost rid...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Cremenalu cine ia pus pistolun mina?

    Cine ia pus pistolun mana ia spus sa traga numan opozitie sin demonstranti! Sin branconeri! Dar omu nostru erea cadru de nadejde la politie ca na demonstrat cu cascheta la Controceni! Asa ca na fost iepurat! Si a gresit si iel, ca nevastsa ia facut mult opozitie! De aia a zis si dom Prensendinte...

    la Stire: Macel la coafor, in Dorobanti: Cine a pus pistolul in mana ucigasului? (Opinii)
    Intre detaliile tragediei intamplate luni seara in zona Perla din Bucuresti, altfel un fapt divers prin definitie, exista cel putin un aspect care ar trebui sa ne ingrijoreze cu adevarat. Ca exista pe lume dezaxati capabili de orice in momente de furie...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • Agentu cremenal promovat sofer de masina! masina de PNL!

    Pe cremenalu branconer la promovat guvernarea penenlista! De domnu Berca personal care erea atunci la penele! Si de domnu Booreanu, de Stoica, de Stolojan, de doamna Nuti si de alti domni care erea atunci la penele! Branconerii va fi combatuti cu fernitate si de domnu Berca! Execut binale, org...

    la Stire: Igas, despre criminalul de la Perla: A venit in MAI pe usa laterala, cu afinitati pentru PNL
    Fostul ministru de Interne, senatorul Traian Igas, a comentat, marti seara, crima din coaforul bucurestean, precizand ca autorul masacrului "a venit in MAI pe usa laterala". "Vrand, nevrand, imi dati dreptate: foarte multe persoane au intrat pe usa lat...
  • Branconerii va fi combatuti cu fernitate!

    Legea care a dato Domnul Prensedinte ie clara! Adunarile nepermise nu e permise! Care o calca primeste amenda! Protestantii aia retinuti aseara a indoit si stricat dubele statului, ca sa zbatut cand jandarii ii linistea cu bulanele ca sa taca! Execut binale, organinzez nunti adventiste, furninz...

    la Stire: Igas: Am cerut sefilor de arma o mai mare fermitate
    Conducerea Ministerului de Interne, in frunte cu ministrul Traian Igas, a sustinut luni o scurta conferinta de presa in care a fost prezentat bilantul protestelor din ultimele zile. Trei persoane au fost retinute in Capitala, iar una a fost dusa la instan...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    Branconerii a facut multe rele! Acu ese in strada!

    Jos branconajul! O sa iau masuri! Conform Constintuntiei! Nu aia care o stiti voi, ci proectu lu Domnu Prensedinte! Noa Constintuntie va prevede starpirea opozitiei! Din fasa! Cu jandarmneria, cu SRI, cu politia, cu DNA, cu Procoratura, cu galeriile de fotbal Dinamo-UNPR, toate organile politice ale...

    la Stire: A patra zi de proteste: Mii de oameni in strada, peste 100 au fost dusi la politie
    Aproximativ 8.000 de romani au protestat si luni, pentru a patra zi consecutiv, in aproape toata tara. Spre deosebire de ziua de duminica, atunci cand protestele din Piata Universitatii au degenerat in acte de violenta, soldate cu ranirea a zeci de persoa...
    Arata cele 3 raspunsuri la acest comentariu
  • Tariceanu a sabotat Remcemsamantu!

    Ca la numit pe Voineagu sef la Instituntul National de S…de S…de Statisticieni! Care face sondaje! Care saude ca branconaje! Care e branconieri adica! Cerem amendarea fostului premier-ministru Tericeanu cu amenda in valuare de 1500 la 4500 lei ron! Ca n-a dat Cenepeu si Adeneu in 2008! Execut bi...

    la Stire: Igas da vina pe Guvernul Tariceanu pentru problemele de la recensamant
    Ministrul de Interne, Traian Igas, cel care a coordonat recensamantul din acest an, sustine ca de vina pentru problemele aparute este seful INS, numit pe vremea Guvernului Tariceanu. In plus, el precizeaza ca CNP-ul trebuia dat in baza unei ordonante de g...
  • Mazare branconeaza ideile lu IEBA si Udrea!

    Cica Mazare vrea sa promoveaza fumatu in localuri dupe ora stingeri! Las ca stim noi ce fumati voi acolo, noaptea, cand nu va supravegheaza organele! Fumatu de ietnobontanice ie permis numa la preteni lu IEBA! Si scijetu! Auzi scijet fara piermis!??? Rusine Mazare! Turizmu trebe promovat numa de...

    la Stire: Igas: Mazare s-a gandit la Ponta sa-l faca fericit oferindu-i droguri
    Traian Igas, ministrul de Interne, a comentat vineri declaratiile lui Radu Mazare, care propunea ridicarea interdictiei de a fuma in cluburi pentru turisti, sustinand ca primarul Constantei "s-a gandit la nefericitul Ponta". Traian Igas a declarat ca R...
  • Mai e si uni contrabandisti care branconeaza!

    Branconeaza da nu cotizeaza! Trebe prinsi! Facem maine un control la vama Naidas! Blejnar, anuntai pe ai nostri ca vine controlu! Hai, vama la control! Goliti buzunarele! ......... Execut binale, organizez nunti adventiste, furnizez fetite ieftine da' bune si curate!, aduc tigari de contraba...

    la Stire: Mita in vama Naidas: Numele lui Igas apare in interceptari
    Interceptarile ambientale realizate de investigatorul sub acoperire al DGA infiltrat in vama Naidas dezvaluie ca ministrul de Interne, Traian Igas, a transmis un semnal inca din noiembrie 2010, in plina investigatie a DNA, ca urmeaza actiuni in vama Naida...
  • Toti branconierii care nu e la PDL va fi sanctionati!

    Si io si Funeriu neam dat bancalaureatu! Cine zice altfel minte! Funeriu si cu mine avem ordine clare de la domnu Falca: toate structurile de conducere de la ministeru invatamantu si de la interne va fi umplute cu adventisti si penticostali! Execut binale, organizez nunti adventiste, furnizez f...

    la Stire: Traian Igas, despre reforma dorita de Basescu si gogoasa infuriata USL - Interviu
    Ministrul de Interne Traian Igas si-a asumat la numirea sa in functie misiunea de a reforma si moderniza instututia si promite, intr-un interviu acordat Ziare.com, ca "pana la toamna vom avea o idee clara despre cum va arata Ministerul Administratiei si I...
  • Branconaju’ ie periculos!

    Astazi avem mai multe structuri care se suprapune la controlul piscicol, ceea ce inseamna braNconajul. Ce are structurile in comun e ca braNconajul e destul de mare. BraNconierii va fi arestati in inchisori si va fi anchetati sa dea pestele inapoi. Toate organile de politie nu va face branconaj. E...

    la Stire: Igas s-a certat iar cu limba romana: "BraNconajul" e destul de mare
    Ministrul Administratiei si Internelor, Traian Igas, pare sa fie mai preocupat de disponibilizari decat de biata limba romana, pe care o stalceste din nou. In cadrul unui discurs tinut joi, Traian Igas a folosit cuvantul braconaj, pronuntandu-l braNconaj ...