Intrari recente

  • discretie,modestie transmisa la tv ?

    ii doresc sa fie la fel de fericit ca cei multi carora le-a furat prin safi

    la Stire: Nunta cu fast la Snagov: Viorel Catarama se casatoreste cu Adina Alberts
    Omul de afaceri Viorel Catarama se casatoreste, sambata, cu medicul estetician Adina Alberts, fastuoasa nunta avand loc la resedinta acestuia din Snagov. Acum se fac ultimele pregatiri pentru evenimentul la care vor participa aproximativ 100 de invita...
  • fast si modestie cu transmisie in direct la tv ?

    ii doresc sa fie la fel de fericit ca cei carora le-a furat banii la safi.

    la Stire: Nunta cu fast la Snagov: Viorel Catarama se casatoreste cu Adina Alberts
    Omul de afaceri Viorel Catarama se casatoreste, sambata, cu medicul estetician Adina Alberts, fastuoasa nunta avand loc la resedinta acestuia din Snagov. Acum se fac ultimele pregatiri pentru evenimentul la care vor participa aproximativ 100 de invita...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    psh

    bqw

    la Stire: Nunta cu fast la Snagov: Viorel Catarama se casatoreste cu Adina Alberts
    Omul de afaceri Viorel Catarama se casatoreste, sambata, cu medicul estetician Adina Alberts, fastuoasa nunta avand loc la resedinta acestuia din Snagov. Acum se fac ultimele pregatiri pentru evenimentul la care vor participa aproximativ 100 de invita...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • excrocul are informatii

    Alo, organele statului ce au facut cu informatiile despre excroc care are toata averea de furat ? Cind il legati,unde mai cotizeaza ? il vad tot liber,nu mai sunt catuse,unde-s legile sa fie confiscate averile la toti hotii adevarati ?

    la Stire: Steaua, acuzata de blat: "Am niste informatii"
    Noi acuzatii la adresa Stelei apar in aceasta saptamana, dupa ce "ros-albastrii" au fost favorizati de arbitri in derbiul cu Dinamo. Ioan Niculae, patronul Astrei Giurgiu, sustine ca mai multi jucatori ai echipei sale nu si-ar fi aparat corect sanse in...
  • cistig

    Prieteni, de ce va postati injurii referitor la aceasta tema,eu lucrez de foarte multi ani la o firma care acum are capital strain si cistig foarte mult,nu am tangenta cu vreun partid,il injur pe acest golan zi de zi fara sa fiu platit

    la Stire: Cat poti castiga daca il injuri pe Basescu in Piata Universitatii
    Unii dintre protestatarii care au scandat zilele acestea impotriva lui Traian Basescu in Piata Universitatii sustin ca li s-au promis bani, dar pana la urma nu li s-a dat nimic. Protestatarii spun ca au fost racolati prin intermediul unor site-uri de s...
  • boc

    Pentru mine boc ramine un PV (P... de *** )

    la Stire: Boc: Guvernul a schimbat legea Referendumului dupa declansarea suspendarii
    Primarul Clujului, Emil Boc, participa sambata la sedinta conducerii PDL de la sediul din Aleea Modrogan, cu toate ca nu mai detine nicio functie in partid. "Am fost si voi fi intotdeauna un partener al presedintelui, si la bine si la greu", a subliniat f...
  • s base

    Poporu nu mai vrea chioru, sa stea in celula cu Nastase pin s'or ruina cele sapte case........... La vot cu totii, nu ma intereseaza ce spune presa internationala,nu l-am votat niciodata pe acest golan ordinar c

    la Stire: Suspendarea lui Basescu, in presa straina - Lovitura de stat, razbunare, haos
    Traian Basescu a fost suspendat, vineri, pentru a doua oara in cariera sa, din functia de presedinte al Romaniei, iar acest lucru, mai ales pe fondul ultimelor actiuni ale Guvernului Ponta si ale parlamentarilor USL, nu putea lasa indiferenta presa intern...
  • un fotbalist

    Acest fotbalist Cretu l-am vazut si la Gloria Buzau,stiu ca e Tigan,e din Tulcea a jucat si la echipa de acolo si a facut probabil si spectacol (ca doar nu e sudor ) unde a intrat dumnealui,ca doar acu e di divizia AAAA si joaca si la echipa lu Hagi,nu la Ciorogirla. Ca el sunt foarte multi asa zis...

    la Stire: Fotbalist de la echipa lui Hagi, umilit in restaurant
    Un fotbalist de la echipa patronata de Gica Hagi, Viitorul Constanta, a fost umilit intr-un local din Tulcea, fiind dat afara pentru ca ar fi... tigan! Visan Vasile Cretu sustine ca a mers cu prietena lui intr-un local din Tulcea, insa a fost scos afar...
  • Chivu se apuca de scris ,asa o fi-si

    Ce sa scrie ? Probabil ca prin sotie e neam cu Stefan cel Mare. Sincer as vrea sa-l vad cum scrie la o dictare in direct la TV,si dupa sa-si scrie cartea cum numara banii pe care ii cistiga din fotbal. In rest sa ne dea explicatii de ce nu a venit la nationala si sa-si doreasca sa fie antrenor. ...

    la Stire: Chivu se apuca de scris
    Cristi Chivu a anuntat recent ca se va apuca sa isi scrie autobografia, dupa ce va renunta la cariera de fotbalist. Desi momentan este liber de contract, Chivu nu pare interesat de numele viitoarei echipe din cariera. El a dezvaluit ca, dupa ce va a...
  • Gest de aur ?

    Asta nu e titlu,ce gest de aur,la citi bani are ,aceste ajutoare se fac tacit,nu cu pompa. Nu am auzit sa dea vreun leu prin tara sau sa aduc 5 mingi la copii din cartierul unde sa nascut. Fara multe comentarii.........

    la Stire: Gest de aur facut de Mircea Lucescu
    Mircea Lucescu si jucatorii lui Sahtior Donetk fac un gest impresionant in Ucraina. Tehnicianul roman a anuntat ca el si "minerii" vor cumpara o casa in care vor locui cativa copii orfani. "Copiii nu sunt de blamat pentru faptul ca au fost abandonat...