Vezi comentariul la care s-a raspuns

De acord dar,

  • De ce aceasta familie si-a ales sa i se vada pana si cele mai mici amanunte din interior? De isi spala lucrurile in public? De ce au ales un reality-show pentru a li se urmari orice miscare? BANI! de fapt la asta se rezuma toata viata lor. Ii doare in bascheti de fetita! De fapt cea mica este doar un instrument in mana unor parinti daca ii pot denumi astfel, pentru a se santaja, pentru a scoate baniunul de la celalalt sau din media, pentru a mai aparea intr-un fel pe la tv. Sunt si multi copii care nu-si merita parintii dar exista si reversul de parinti care nu merita sa aiba copii. Ce va invata micuta asta numai Dumnezeu stie..va fi un fel de "saraca fata bogata". Comentarii vor exista indiferent daca vrei tu sau nu, iar justitia in alte tari este facuta de oameni normali ca tine si ca mine care traiesc in conditii absolut medii si care au familii. Judecatorul poate fi influentat intr-un fel sau altul de avocati, de conjunctura...etc Vezi, faptul ca Irinel a adus o gramada de dovezi a fost in detrimentul lui. Faptul ca Monica nu a dat nici o declaratie a facut-o sa castige copilul. Dar asta nu o face o mama morala. Nici Irinel nu e moral. Amandoi au probleme, insa faptul ca Monica a ales tacerea a favorizat-o. Dea Domunul sa isi dea seama ca este mama si sa fie mai responsabila de acum inainte pentru ca si ea inca e un copil cu copil. Parerea mea desi nu-mi place Monica este ca Irina sa stea la mama si asta numai pentru ca ea e inca tanara, a avut acest copil tanara cand nu avea prea multa experienta. Viata te mai si ajuta sa te smeresti. Pe Irinel nu-l mai smereste nimeni. El deja e vandut banului. Ceea ce ati vazut pana acum a fost nimic....Irinel va mai pregati aparitii de astea ca pana acum.

    la Stire: Cine o merita pe Irina Columbeanu? - Dezbatere Ziare.com
    Ca multi alti colegi de breasla si eu sunt de parere ca, daca am trai intr-o lume ideala, sotii Columbeanu ar merita sa fie decazuti din drepturile parintesti. Nu doar pentru faptul ca o folosesc pe Irina ca pe o arma, unul impotriva celuilalt, ci si pent...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii