Vezi comentariul la care s-a raspuns

crezi *** da crezi degeaba: ca Ilici, onnorificu dovedit este

  • ilustru; apoi urmeaza Insusi duduitoru economiei hotilor, care isi va completa la cv si spaga INSTUTIONALA de la microsoft, samd ca se ne incheiem natural cu Ponta. Tocmai a recunoscut c-a plagiat si nu intelege de ce nu suntem de acord cu doctoriceala la fefe, sau la mica intelegere ca au trecut totusi cam saispe ani. Iti dai seama cat s-a acumulat la umbra celor 16 ani democraturati !!! iar micutu carlan necopt nu intelege de ce Traian Basescu este mai legitim decat el insusi ? Dilema curata daca plecam de la un principu sanatos, sau dilema deformata orriginal daca persistam in mitul hotului(mioritic nesatul, grobian si incult) care se va cinsti candva....vezi reactia lu Nasti din fata judilor de la sect 4, vezi amaraciunea lu Ponta, vezi amenintarile deputatului pesede Radulescu la adresa justitiei la gramada. Ca cam toti victimii politici se devoaleaza cinstit in hoti ordinari, nesatui si umflati de un orgoilu bolnav. Schimba macazul cilivizat, ca si Base are tarele lui, sau rasfirati-va disciplinat mai profund, dragi tovarasi! PS Ar fi superb sa-ti documentezi ofuscarela cu niscai ceva date justificate: ca suntem tare inapoiati la capitolul democratiei gramezii, sic si hac, demo!

    la Stire: Traian Basescu si siguranta cetateanului european (Opinii)
    Un element nou in discursul prezidential este referinta la siguranta cetateanului european. Pe cat de nou, pe atat de trecut cu vederea de analisti si comentatori. Nefiind o tema cu impact mediatic, a fost surclasata de incidentul aviatic ucrainean si ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
0 comentarii