Vezi comentariul la care s-a raspuns

e prea mult si inuman pentru marinica: hai sa-l in

  • -telegem la gramada, ca asa pare corect: 1. daca nu esti cu pesedeu esti impotriva lor, si risti sa devii basist sau fomist 2. daca nu minti, furi, manipulezi(ca Insusi premieru pesede) pentru cine mai contezi ? 3. eroarea are un rol fundamental in evolutie si unul strict ideologic in persecutie: acu ca Ponta e pe val, pesedeu idem, tovarasimea la gramada institutionala, tovarasu marinica pe cine vrei sa sustina ? daca nu pe distinsii tovarasi care ne poseda din orice pozitie mai ceva ca Ceausescu !!! PS Si asta in conditiile in care imi smulg un sentiment firesc de recunoastere asupra cizmarului: orice a facut a capitalizat in tara, pentru poporu lu marinica dispus la boboreala 178% spre absolut: Basescu nu ne lasa sa furam linmistiti, iar linistea ciuruita a cizmarului nu se poate aplica marinelului.....marinici e multi la noi, mai multi decat poate prevede orice lege umanista 112%, da si ei e d-ai nostri, intr-un final natural diferit de nebunia empirica a boierului pesede: cine nu e cu noi e impotriva noastra.....si imi reprosa ca nu-l inteleg! saracaceluL!

    la Stire: PDL cere demisia ministrului "apa aduce noroc premierului si PSD": Expresia dezumanizarii Guvernului Ponta
    Vicepresedintele PDL, Raluca Turcan, cere demisia ministrului delegat pentru Invatamant Superior, senatorul PSD Mihnea Costoiu, care a spus, miercuri, in contextul inundatiilor din Oltenia, ca "apa aduce noroc" si ca "va aduce noroc si premierului si PSD"...
0 comentarii