Intrari recente

  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    irealist

    nu stii ce este acum dupa Doamna Udrea , cea cu tocurile , jale mare !

    la Stire: Programul de guvernare al lui Ponta nu multumeste jucatorii din turism
    Cabinetul Ponta si-a prezentat obiectivele pentru turism, in cadrul programului de guvernare depus joi la Parlament. Insa lista Guvernului nu corespunde cu cea a jucatorilor din industrie, atrage atentia Federatia Patronatelor din Turism si Servicii. ...
  • Cine este ratatul asta de AGATON

    Cine este Agaton? un avorton al politicii, el nu reprezinta pe nimeni dar chiar pe nimeni, ce patronat este ala ? Asta inventeaza patronate doar sa-l bage cineva in seama ! Dupa ce a distrus turismul maruntindu l acum se baga in seama iar , gata Spagaton ajunge , nu ne mai poti PACALI , tu nu reprez...

    la Stire: Programul de guvernare al lui Ponta nu multumeste jucatorii din turism
    Cabinetul Ponta si-a prezentat obiectivele pentru turism, in cadrul programului de guvernare depus joi la Parlament. Insa lista Guvernului nu corespunde cu cea a jucatorilor din industrie, atrage atentia Federatia Patronatelor din Turism si Servicii. ...
  • Este copil

    Baietasul asta este imatur ! Il mananca sacalii din PDL ! Partidul asta este plin de hoti ! Iar el este o sluga !

    la Stire: Supunerea PDL de catre Ungureanu (Opinii)
    La prima vedere, Mihai Razvan Ungureanu e al nimanui. Nu conduce niciun partid, e nou si fara ancore solide in coalitie. Cu toate astea, are toate fraiele puterii in mana. Doar ca, pentru a performa cu adevarat, dincolo de management bun si reusite econom...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    si tu minti

    ce silinta ? esti chior? Voiculescu si celelalte televiziuni trucheaza imaginile?

    la Stire: Boagiu, minti? (Opinii)
    Anca Boagiu a fost cel mai popular ministru al Guvernului Boc, si, dupa mine, justificat. O mana de muiere tanara care nu plescaie de placere deoarece si-a inventat un portret de om harnic, dornic sa semene binele, ca predecesorul Berceanu (care nu ave...
  • Doamne !

    O tara intrega este mintita ! Avem doua sosele cu regim de autostrada si nu suntem in stare sa le tinem functionale cu toate ca se cheltuiesc foarte multi bani ! Muierea asta din pacate nu stie pe ce lume traieste ! Nemaritata ,dezechilibrata, concerteaza toate tampeniile din companiile de transport...

    la Stire: Boagiu, minti? (Opinii)
    Anca Boagiu a fost cel mai popular ministru al Guvernului Boc, si, dupa mine, justificat. O mana de muiere tanara care nu plescaie de placere deoarece si-a inventat un portret de om harnic, dornic sa semene binele, ca predecesorul Berceanu (care nu ave...
  • Sansa?

    numai voi de la ziare,com aserviti lui Base nu vedeti ca se duce de rapa Romania !Alegerile legitimeaza guvernul! Nu poate forma un guvern o majoritate nedorita de electorat care au fost cei mai mari hoti ai Romaniei !!!

    la Stire: Cabinetul Ungureanu, echipa care merita o sansa (Opinii)
    Cabinetul lui Mihai Razvan Ungureanu nu este unul perfect, nu este alcatuit din maicute sau ingerasi. Fiecare dintre democrat liberalii alesi are in spate sustinerea unei aripi din partid. E pe lista si Alexandru Nazare, mana dreapta a Ancai Boagiu, si...
    Arata cele 2 raspunsuri la acest comentariu
  • Doamna A

    Unde sunt banii dati lui Prigoana la Ploiesti ? 5000000 lei noi in plus pe fiecare luna ?

    la Stire: Disperarea Robertei Anastase (Opinii)
    Simtind ca vine scadenta si vizibil atins la imaginea sa de prezident atotstiutor si jucator, trezit de strigatele "mahalalei inepte" din piete, seful statului a fost strafulgerat de revelatia ca a cam ramas fara increderea romanilor. Oare care o fi cauza...
  • HA HA HA

    Basescu este o gafa totala si un hot superexperimentat!!!

    la Stire: Basescu spune ca nu e dictator, dar mai face si gafe
    Presedintele Traian Basescu a sustinut miercuri o conferinta de presa pe tema evenimentelor inregistrate in ultimele zile. Iesirea publica a sefului statului a avut loc in cea de-a treisprezecea zi de proteste in strada si la scurt timp dupa ce Curtea ...
  • Asta da prostanac

    E prost saracul!

    la Stire: Sabia lui Damocles sta deasupra capului lui Boc (Opinii)
    Premierul Emil Boc este persoana care, in cele din urma, ar trebui sa-si faca mea culpa, sa treaca peste orgoliul personal si sa depuna demisia, bineinteles, nu oricum, ci in urma indicatiilor pretioase ale lui Traian Basescu. Guvernul Boc, fara numar ...
  • Ponta vs Basescu

    Doamne ce bucurie pe voi , normal PDL plateste ca are de unde aplaudaci si fluierasi, ia sa se duca Basescu, il sfasie populatia ! Am uitat voi nu vedeti .

    la Stire: Ziua Unirii, cu proteste si huiduieli - Basescu promite sa intervina
    Romania a sarbatorit Ziua Unirii cu proteste si huiduieli. Mii de medici, profesori, pensionari si fosti militari au fortat, marti, intrarea in sediul TVR, dupa ce au participat la un miting in Piata Victoriei din Capitala. In paralel, sute de persoane...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu