Intrari recente

  • udrea

    vrea sa fie candidata , ca sa o mai dezbrace ptr.ultima data Basescu?

    la Stire: Elena Udrea ar putea candida la presedintie "din datorie"
    Presedintele Partidului Miscarea Populara, Elena Udrea, a intervenit in scandalul declansat de contestarea candidaturii lui Cristian Diaconescu la presedintie, cu o declaratie din care se poate intelege ca isi doreste sa candideze. "Poti totusi sa vrei...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    @ terminator

    ramai acolo unde esti- tara e plina de p.r.o.s.t.i ca tine. Daca vi aici va calcati pe picioare, sluga ai fost, sluga ai ramas. Sunteti indoctrinati cu virusul "BASE" daunator natiei romane

    la Stire: Voiculescu, 10 ani la inchisoare Oreste isi ataca fostii colegi. Ce scrie Mircea Badea UPDATE
    Oreste Teodorescu, care a lucrat ani de zile in trustul Intact, a reactionat dur dupa condamnarea lui Dan Voiculescu la zece ani de inchisoare in dosarul ICA. "Odata cu micsorarea varanului intre peretii binemeritatei celule, se inchide un capitol urat...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    lasa SANZI...

    "ca stie Traian, crezi tu ca nu stie"! La mine a ajuns numai mormanul acela de 250000, restul pana la 2 milioane la Traian. Ce nu crezi? Intreaba-l pe batranu, el stie sigur, ptr.ca asa au fost facute lucrurile...

    la Stire: Ponta: Habar n-am daca am luat masa cu Duicu. Tot aflu ca l-am omorat pe Panait
    Premierul Victor Ponta a sustinut ca procurorii DNA l-au exonerat de orice vina in dosarul de trafic de influenta al presedintelui CJ Mehedinti, Adrian Duicu, spunand ca nu-si aminteste daca a luat masa cu acesta. Episodul apare insa in interceptari aflat...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    alta intrebare...

    ce rol i s-ar potrivi lui base-mondial, eba-luxten,ioana-gazprom? ASTIA traiesc bine din sudoarea poporului,ca si ponta si acoliti lui

    la Stire: Toni Grecu, despre ministrii Jojo si Gina Pistol si ultimul banc auzit Interviu
    Toni Grecu a facut Facultatea de Electronica, dar a ajuns sa faca romanii sa rada. Si o face cu succes de ani de zile. Cat de greu este sa ii amuzi pe cei care au o multime de griji si probleme ne spune chiar Toni Grecu intr-un interviu Ziare.com. L...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    @ julien doe

    nu esti tu acela care sa dai lectii de gramatica la altii. DACA LA MINE e o cratima in plus la tine lipseste cu desavarsire cand sustii ca citez: " nam de ce ma teme"In fine sa lasam gramatica la altii, sa ne vedem de ale noastre. Sa sti ca nu sunt membru a nici unui partid, sunt un pensionar care a...

    la Stire: Un presedinte hot pentru Romania? (Opinii)
    Ceea ce trebuia sa se intample s-a intamplat. Victor Ponta si-a anuntat candidatura la presedintia Romaniei. De ce i-a fost frica nu a scapat si iata-l intrat pe un drum fara intoarcere: ca pierde sau castiga alegerile, presedinte al PSD nu va mai fi. ...
  • moderatorule !!!!

    de ce mi-ai sters comentariul meu de ieri, ce a fost inadecvat in comentariu? Ahaaa ! nu va convenit ca am scris ca vor intra in puscarii toti cei care au taiat salarii si pensii, au desfintat scoli si spitale au "reformat " institutiile statului sa raspunda la comanda lor, au vandut bogatiile solul...

    la Stire: Un presedinte hot pentru Romania? (Opinii)
    Ceea ce trebuia sa se intample s-a intamplat. Victor Ponta si-a anuntat candidatura la presedintia Romaniei. De ce i-a fost frica nu a scapat si iata-l intrat pe un drum fara intoarcere: ca pierde sau castiga alegerile, presedinte al PSD nu va mai fi. ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    @ julien doe

    notele mici de care scri tu aici se iau de la hoarda basista care s-a aciuat aici pe zoaie com, voi pupincuristi lui basescu.In zicala "cand doi iti spun ca esti beat... Pai la basescu i-au zis nu 2 , ci 7.4 milioane ca e "beat" si tot nu sd-a dus la culcare. ORI CUM, MAI AVETI ceva mai mult de 100 ...

    la Stire: Un presedinte hot pentru Romania?
    Ceea ce trebuia sa se intample s-a intamplat. Victor Ponta si-a anuntat candidatura la presedintia Romaniei. De ce i-a fost frica nu a scapat si iata-l intrat pe un drum fara intoarcere: ca pierde sau castiga alegerile, presedinte al PSD nu va mai fi. ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    da de unde

    aui scos gluma asta cu valorile? astia 2 si multi alti sunt niste gunoaie de oameni. Rusine pentru cei care i-au votat , ca astia au facut numai prostii cat au fost la putere. Ar fi cazul sa primesca o vacanta de 5-10 ani la Gherla

    la Stire: Blaga nu il da afara din partid pe Boc: Daca vrea la PMP, sa demisioneze de la primarie
    Presedintele PDL, Vasile Blaga, l-a criticat, vineri, pe Emil Boc pentru sustinerea aratata PMP la alegerile europarlamentare, dar a spus ca nu il da afara din partid, in schimb, daca dansul doreste sa treaca la PMP, poate renunta la primaria Cluj Napoca ...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    @ neutron

    nu-i gluma deloc. BUzdugan de la radio ZU i-a cerut parerea despre bipezi din Oradea,ea sustinand ca nu prea sunt,deoarece politia i-a strans s-au i-a alungat din oras. Deasemenea, a intrebato daca in familie are bipezi,ea raspunzand ca nu are asa ceva in familie. Se pare ca a incurcat ula cu prefec...

    la Stire: Cine este Rozalia Biro, propunerea UDMR pentru Ministerul Culturii - probleme cu ANI si DNA
    Senatorul UDMR Rozalia Biro, propus de maghiari pentru functia de ministru al Culturii din care Kelemen Hunor urmeaza sa demisioneze pana la inceputul lunii august, a fost viceprimar al municipiului Oradea si are in prezent un dosar la DNA. Presedintel...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    problema este

    ca unguroaica nu stie limba romana, ea sustine ca in Oradea si in familia ei nu sunt oameni bipezi. Or fi patrupezi ?sau cornuti? cine stie!!!

    la Stire: Cine este Rozalia Biro, propunerea UDMR pentru Ministerul Culturii - probleme cu ANI si DNA
    Senatorul UDMR Rozalia Biro, propus de maghiari pentru functia de ministru al Culturii din care Kelemen Hunor urmeaza sa demisioneze pana la inceputul lunii august, a fost viceprimar al municipiului Oradea si are in prezent un dosar la DNA. Presedintel...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu