moderatorule !!!!

  • de ce mi-ai sters comentariul meu de ieri, ce a fost inadecvat in comentariu? Ahaaa ! nu va convenit ca am scris ca vor intra in puscarii toti cei care au taiat salarii si pensii, au desfintat scoli si spitale au "reformat " institutiile statului sa raspunda la comanda lor, au vandut bogatiile solului si subsolului strainilo r, si ca mai au putin si vor da socoteala in fata celor pe care i-au saracit si de care si-au batut joc, aducandu-i pana in pragul disperarii..Nu ma intereseaza notele voastre, nici rancul, ma intereseaza dreptatea pe care voi nu o puteti suporta in preajma voastra. Sunt aici pe forumul vostru o mana de "scriitori" platiti sa scrie, orice, dar sa scrie, ei le stiu pe toate, sunt policalificati... sa laude "binefacerile" basescului, bokului, si udrinei, care se aseamana cu genocidul, In timp ce poporul saracea ei isi rotunjeau conturile in banci , ducand banii cu sacii... DE unde or fi avut ei banii astia ? SPUNE TU MODERATORULE ! Bok zicea ca a economisit peste 50000 lei, Nutzi, spaima a scapat peste noapte de datoria de 3 mil. de euro la banci, de basescu care si-a umplut caruta cu sacii de bani , ce mai... trai nineaca pe spatele celor ce muncesc, "sa plateasca daca ne-au ales" isi zic ei, doar noi suntem cei mai buni, nu? Si cate ar mai fi de zis... eheee, dar pe alta data

    la Stire: Un presedinte hot pentru Romania? (Opinii)
    Ceea ce trebuia sa se intample s-a intamplat. Victor Ponta si-a anuntat candidatura la presedintia Romaniei. De ce i-a fost frica nu a scapat si iata-l intrat pe un drum fara intoarcere: ca pierde sau castiga alegerile, presedinte al PSD nu va mai fi. ...
0 comentarii