Intrari recente

  • opriti acesti criminali ordinari

    nu va lasati inselati,frati romini¡ daca se baga capusa straina in muntii nostri numai ramine nimic¡ nu va lasati inselati ,aceasta nu e companie miniera.E o minciuna gogonata sa ne lase fara tara¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ trebuie protestat rapid¡ iesiti cu mic cu mare sa protestati in fata dezastrului¡

    la Stire: Dezbatere Ziare.com: Rosia Montana - Bomboana otravita
    Subiectul "Rosia Montana" este din ce in ce mai fierbinte. Opiniile pro si contra se inmultesc pe masura ce autoritatile dau semnale ca sunt pe cale sa ia o decizie majora care va pune capat starii de incertitudine. Incepand de astazi, Ziare.com lansea...
  • nu mai manipulati si nu imi afisati mesajul

    ziceam mai inainte ca suntem manipulati din 1989 incoace de iusaismul international,si cum a fost lovitura de stat acesti ciini turbati(Base si elita de jidani) vor sa vindem totul ,deaia l-au omorit pe tovarasul ,ca sa aiba ei ce fura acum operatiunea Corbii facuta de taica Iliescu a fost sa omoar...

    la Stire: Activistii Greenpeace s-au legat cu lanturi la sediul Rosia Montana
    Activistii Greenpeace din Romania si Ungaria au blocat miercuri accesul angajatilor in perimetrul Rosia Montana Gold Corporation (RMGC), solicitand incetarea activitatii companiei, se informeaza intr-un comunicat remis Ziare.com. Miercuri dimineata, de...
  • jos JEGOSII,jos mafia ,jos crima organizata

    toti cei ce ne-au manipulat in dec 1989 sunt inca la putere cu fratii lor din SUA :FMI care au contribuit la lovitura de stat (ne-au mintit ca Ceausescu are teroristi)si de fapt ce au vrut atunci?sa vindem petrolul,gazele,aurul si toata tara. Ca sa ne conduca ca pe vite acum,ca pe orbi¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ t...

    la Stire: Rosia Montana nu intra in patrimoniul UNESCO, pentru ca nu vor localnicii
    Comunitatile din Rosia Montana si judetul Alba sustin ca initiativa de listare UNESCO a comunei Rosia Montana reprezinta un abuz si "o incalcare a normelor democratice". "(...) initiativa de listare UNESCO vine in contradictie cu vointa democratic expr...
  • jos mafia si crima organizata¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡

    jos toti cei ce au omorit pe Ceausescu ,hoti si criminali in frunte cu Base,ca e implicat in toate ¡¡si in vinzarea Petrom si a flotei¡Daca nu facem ceva vor vinde totul¡Dupaia ne vor vinde pe noi¡ Salvati Rosia Montana¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡

    la Stire: Dezbatere Ziare.com: Rosia Montana - Bomboana otravita
    Subiectul "Rosia Montana" este din ce in ce mai fierbinte. Opiniile pro si contra se inmultesc pe masura ce autoritatile dau semnale ca sunt pe cale sa ia o decizie majora care va pune capat starii de incertitudine. Incepand de astazi, Ziare.com lansea...
  • omul

    Acest Boc nerusinat,la radio a zis ca privatizeaza toata tara.Vedem cum suntem condusi din umbra de structuri mafiote.Peste citeva zile iese la Tv si zice ca altii sunt de vina ptr privatizarile facute.Ne-am dat seama e ptr ca sa nu dam vina pe ei ptr ce va urma(adica vinderea tarii cu orice pret) ...

    la Stire: Emil Boc ii acuza pe Nastase si Mitrea pentru Bechtel si Petrom
    Statul roman trebuie sa plateasca companiei americane Bechtel importante sume de bani chiar si atunci cand santierul stagneaza din cauza conditiilor in care Miron Mitrea si Adrian Nastase au incheiat contractul pentru Autostrada Transilvania, sustine prem...
  • omul de pe zebra

    Nu stiu cind vom fi in stare sa dam cu totii statul mafiot in judecata. Acesti masoni care nu cred in DUMNEZEU,trebuie luata aitudine dura impotriva lor. Adica toti cei ce apartin masoneriei sa nu fie votati la viitoarele alegeri.Asa de fapt este publicat numele lor pe internet.Majoritatea politic...

    la Stire: Geoana: Privatizarea Petrom, un "experiment" din care statul pierde
    Presedintele Senatului, Mircea Geoana, sustine intr-un comunicat de presa, ca vanzarea actiunilor Petrom pe Bursa reprezinta un "experiment" din care statul va pierde pe termen lung, avand in vedere subevaluarea actiunilor in raport cu pretul barilului, c...
  • omul de pe zebra

    ACESTI CRIMINALI BOC SI BASESCU NU STIU CE SA MAI MINTA SI CE SA MAI INVENTEZE,DOAR SA RAMINA IN FUNCTIE. NU ARE NICI O TREABA PRELUAREA DE FONDURI DE LA UE SI REORGANIZAREA TERITORIALA!!!!!!!!!!!! TRAIM IN MINCIUNA!!!!!!!!!! DESTEAPTA-TE ROMINE!!!!!!!!!!

    la Stire: Emil Boc: Comasarea judetelor poate fi facuta fara revizuirea Constitutiei (Video)
    Emil Boc, prim-ministrul Romaniei, a declarat sambata ca proiectul PDL de reorganizare administrativ-teritoriala a tarii va fi decis in coalitie, iar acesta va cuprinde comasarea judetelor, care poate fi facuta si fara revizuirea Constitutiei, spre deoseb...
  • marci

    ILIESCU ARE DREPTATE. ACEST PRESEDINTE BASESU NU NE REPREZINTA,BASESCU ESTE EXTRATERESTRU. NU IL MAI SUPORTAM VREM SA DISPARA CU TOTUL DIN POLITICA. E UN ANALFABET,IMPREUNA CU BOC SI TARICEANU. DE CE L-AU OMORIT PE PAUNESCU? UN MARE POET SI PATRIOT? NICI MACAR NU IL LASAU IN PARLAMENT SA VOTEZ...

    la Stire: Iliescu: Prin prezenta la Congresul PD-L, Basescu a incalcat strident Constitutia
    Fostul presedinte al Romaniei, Ion Iliescu, a declarat ca Traian Basescu a incalcat Constitutia, prin faptul ca a mers la Conventia Nationala a PD-L, unde a tinut si un discurs. "(Traian Basescu a incalcat constitutia - n.r) nu putin, ci strident. Asta...
  • BASESCU ANALFABET SCAPATI CIT MAI REPEDE DE EL

    ACEST IMPERTINENT BASESCU II PLACE SA FACA NUMAI JOCURI POLITICE.TREB SCAPAT CIT MAI REPEDE DE EL,VA ADUCE TARA LA RUINA SI DISPERARE,ATIT PRIN INCOMPETENTA CIT SI PRIN IPOCRIZIE

    la Stire: Cum castiga Basescu la referendum, chiar daca pierde (Opinii)
    Traian Basescu a anuntat ca vrea referendum pentru schimbarea Constitutiei,odata cu alegerile locale din 2012. Cu siguranta, va fi un succes pentru el. De ce? Nu pentru ca o eventuala adoptare i-ar da mai multa putere. Desi i-ar da. Nu pentru ca e sigur d...
  • ai dreptate DOMNULE RIZEA

    TOTI MINT SI SUNT HOTI! NU IL AU PE DUMNEZEU IN INIMA! VOR SA FRAUDEZE ALEGERILE

    la Stire: C.Rizea: Votul prin corespondenta, o imensa posibilitate de fraudare - TV Ziare.com
    Deputatul PSD Cristian Rizea atrage atentia asupra faptului ca introducerea votului prin corespondenta in varianta propusa de actuala Putere ofera numeroase posibilitati de fraudare a alegerilor. "Votul prin corespondenta inseamna doar o imensa posibil...