ACESTI PORTOCALII AU UN SINGUR LAITMOTIV:SA TRAITI DIN CE IN CE MAI PROST

  • ACEST PARTID ESTE DESCENDENTUL LUI PETRE ROMAN,EVREU MASON CARE A INITIAT ASASINAREA LUI CEAUSESCU SI A CREAT FALSA ILUZIE CA SUNT TERORISTII LUI CEAUSESCU CE ATACA TARA. ESTE PARTIDUL ANTIHRISTULUI,AU DEMONSTRAT PINA ACUM DE CE SUNT IN STARE. TOT CE ZICE FMI INDEPLINESC,STERG CODUL MUNCII . STERG TOT CE ERA BINE SPRE A REUSI PIEIREA NEAMULUI ROMINESC. VIND TARA SI MINT CA IS DE VINA CEILALTI . IN 2007 AU ANULAT LEGEA PRIVATIZARII IN CARE OMV ERA ACTIONAR 33% SI AU FACU DE FORMA ILEGALA,ILEGALA, REPET EXTINDEREA DE CAPITAL A OMV LA 51%.FARA SA STIM NOI ,FARA SA NE INTREBE NIMENI! JOS GUVERNUL JOS MAFIA JOS CRIMA ORGANIZATA! TOT ACESTI PORTOCALII IN FRUNTE CU BASESCU NE-AU BAGAT IN RAZBOI IN AFGANISTAN SI IN LIBIA. LA FEL FARA SA NE INTREBE PE NOI! IN CURIND SUA ISI FACE PLANUL PTR A ACTACA RUSIA SI CHINA! ASA CA DE DATA ASTA E CEVA FF SERIOS! DACA NU NE RETRAGEM DIN TIMP VOM FI RASI DE HARTA DE CATRE RUSI! ACEST IMPERTINENT BASESCU SA INTRE EL CU BOk in lupta ,noi poporul nu vrem razboi.vrem sa fie pace,pace,pace pe pamint!!!!!!!! JOS GUVERNUL ANTIHRIST ,JOS POLITICA ASASINA A LUI PETRE ROMAN . in scoli vor sa scoata religia,haideti fratilor la lupta cu politica ANTIHRISTULUI,CACI VOR SA NE DECIMEZE CA NEAM SI CA ISTORIE.ISTORIA NU II INTERESEAZA CI DOAR SA EXPLOATEZE,HRISTOS DUPA EI NU ARE VALOARE EI VOR DOAR SA SUGA. HAIDETI SA LE ARATAM CA HRISTOS ARE MARE VALOARE PTR POPORUL ROMIN.

    la Stire: Vass: Femeile vor mai multe locuri in conducerea PD-L
    Andreea Paul Vass, presedintele Organizatiei de Femei a PD-L Salaj, le-a transmis o scrisoare deschisa celor trei candidati la sefia Partidului Democrat Liberal, in care intreaba cum se poate obtine o mai buna reprezentare a femeilor la varful formatiunii...
0 comentarii