Intrari recente

  • Draga domnule DRACnea,

    ieri ati prezentat in direct niste rrrrrrromi,care luau spaga electorala pentru a vota cu herr Iohannis,cel putin asa sustineati.Oricum, in imagine s-a vazut clar un gainat de pasare de pe geamul camerei.Halal dovezi!Alteta sa,regele mancator de porci Cioaba a sustinut ca poporul colorat a votat in ...

    la Stire: Rromi, in campanie: "Votez pe domnul Fonta. Sa ne mareste salaru. Ca sa are grija sa conduce tara!"
    Dan Stanescu, autoproclamatul rege al rromilor crestini de pretutindeni, a mers, miercuri, la Calinesti, judetul Arges, pentru a-i convinge pe rromii din zona sa il voteze pe Victor Ponta in turul doi al alegerilor prezidentiale. "Cand a luat fiinta Ca...
  • Un articol cu tenta romantica.

    Matematica votului de maine ste aceeasi cu cea de la voturile ziare.com.Votezi ceva cu cifra 5(afista) si dupa votul tau de inca 5 stele,rezultatul final este 3.8.Magnific!Asa merg treburile electorale in Romania,dupa o matematica faurita si stiuta doar de unii.

    la Stire: De ce votez?
    Stiu, acum, dupa 25 de ani ca ce s-a intamplat in 1989 a fost mai mult o lovitura de stat decat o revolutie. Dar, cumva, odata iesiti pe strazi, oamenii au strigat si "Jos comunismul!", iar lovitura de stat orchestrata de Ion Iliescu a capatat o noua dire...
  • Suntem, in sfarsit, in randul lumii.

    Cine zicea ca nu suntem alaturi de marile puteri occidentale?Cine credea ca nu suntem in stare sa avem ebola noastra?Dupa cum se vede treaba,nu mai poti lua o palma de romani.Stapanul sare gardul,romanul sare casa.Avem boli care nici nu sunt in tratatele medicale.

    la Stire: Suspiciuni de Ebola in tara noastra: Roman venit din Nigeria, adus de urgenta la Bucuresti
    Un barbat de origine romana care a revenit recent in tara din Nigeria este suspect de Ebola. El se afla in prezent la un spital din Constanta si urmeaza sa fie adus la Bucuresti pentru investigatii medicale. Este vorba despre un barbat in varsta de 60 ...
  • VA ROG

    sa refaceti interviul la -25 de grade,la iarna.O sa vedeti ca busola ucraineana se poate regla,daca nu chiar cea europeana.

    la Stire: Rusia s-a impuscat in picior. Lucrurile se intorc impotriva lui Putin Interviu
    Rusia a castigat Crimeea si cateva bucati de pamant din Donbas, dar a pierdut Ucraina, unde se afirma o identitate nationala si apare o noua elita politica proeuropeana, afirma directorul CRPE, Cristian Ghinea. Intr-un interviu acordat Ziare.com pe tem...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Interesant.

    Sclava sexuala a Statului Islamic: Bombardati-mi bordelul, am fost violata de 30 de ori azi, pana la pranz.Cum poate fi inchis robinetul cu bani al Statului Islamic.Statul Islamic il ameninta pe Obama cu decapitarea: Steagul negru va flutura in fiecare tara .Se continua cu scenariul asta de ***.Arti...

    la Stire: Sclava sexuala a Statului Islamic: Bombardati-mi bordelul, am fost violata de 30 de ori azi, pana la pranz
    O tanara femeie Yazidi fortata sa devina sclava sexuala de Statul Islamic a facut un apel catre trupele kurde sa bombardeze bordelul unde este tinuta, dupa ce militantii islamisti ar fi violat-o de 30 de ori in doar cateva ore. Femeia, a carei identita...
  • Pacat

    Au murit oameni nevinovati intr-un razboi al altora.Colac peste pupaza,astia vin cu un scenariu al unei minti imbibata cu etnobotanice:"Avionul Malaysia Airlines a fost doborat de separatisti cu rachetele armatei ucrainene".Adevarul este ca instalatia are doar doua butoane si poate fi operata de ori...

    la Stire: Avionul Malaysia Airlines a fost doborat de separatisti cu rachetele armatei ucrainene - raport
    Serviciului german de Informatii Externe (BND) a concluzionat, in urma unei anchete, ca avionul malaezian MH17 a fost doborat de o racheta lansata de separatisti din apropiere de Donetk. Boeingul 777 al companiei Malaysia Airlines s-a prabusit in estul...
  • Filme

    Ma uit la imaginile cu aparatul;baietii cu costume,instalatii sf si nelipsitul stegulet.Traiasca Hollywood!Pana atunci pentru zboruri in spatiu:"Alo?Putin?Mai poti,bre,sa ne ajuti si pe noi cu o racheta ,sa ducem si noi un satelit in cosmos?"

    la Stire: Misteriosul avion spatial al Air Force a aterizat pe Pamant (Galerie foto)
    Dupa o perioada record petrecuta in spatiu, de aproape doi ani, misteriosul avion X-37B, apartinand US Air Force, s-a intors pe Pamant vineri. A aterizat cu succes la baza aeriana Vandenberg din California, reintoarcerea sa pe Terra fiind imortalizata ...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Sarbatoare.

    Este o usurare pentru multi care posteaza p-aici.S-a creat un precedent,vor putea si ei sa candideze la presedentie,la urmatoarele alegeri.

    la Stire: Ponta, ofiter acoperit: CCR a decis ca premierul poate candida la prezidentiale (Video)
    Judecatorii Curtii Constitutionale au decis, vineri, ca presedintele PSD Victor Ponta poate candida la alegerile prezidentiale, respingand sesizarea facuta de candidatul independent Gheorghe Funar, dupa aparitia informatiilor ca premierul ar fi fost ofite...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu
  • Tocmai

    am aprins lumina intr-o camera vizata de lunetisti.

    la Stire: Baza NATO de la Deveselu, o provocare serioasa pentru Rusia
    Planurile NATO de construire a unei noi baze militare in Romania reprezinta o provocare serioasa pentru Rusia, avertizeaza reprezentantul permanent al Moscovei la NATO, Aleksandr Grusko. Cresterea prezentei Aliantei Nord Atlantice in Romania, sau in Bu...
  • Vezi comentariul la care s-a raspuns

    De ce

    ii superi pe postacii de serviciu?De ce?

    la Stire: Friedman, Stratfor: Romania, cel mai important aliat al SUA in regiune. E vremea sa-si ocupe locul in lume
    Fondatorul Stratfor, George Friedman, spune despre Romania ca este cel mai important aliat NATO pentru SUA, in contextul Marii Negre, si cea mai promitatoare tara din regiune. "Cu siguranta SUA nu se vor implica in Orientul Mijlociu, cu siguranta SUA n...
    Arata singurul raspuns la acest comentariu